Love Island
Instagram/sara.bergmannova/natalie_kocendova/sabina.karaskovaa

Kráska z reality šou Love Island priznala na svojom TikToku, že je single a vôbec po prvýkrát v živote sa vybrala na rande s mužom zo zoznamovacej aplikácie. Počas svojej dovolenky vo Francúzsku sa rozhodla vyraziť von s neznámym mužom z Talianska.

Kráska videom o Tinder rande potvrdila, že momentálne nikoho nemá.

Na ostrove lásku nenašla

Jednou z účinkujúcich v druhej sérii Love Island bola aj čiernovláska Sára. Zo začiatku tvorila pár so Zbyňkom, ale ten sa ju neskôr rozhodol vymeniť za Sabinu, s ktorou to síce dotiahli až do finále, ale po krátko šou sa rozišli a vraj v tom mal prsty Bagárovej ex Muradov.

Mladá kráska priznala, že sa rozhodla ísť na rande s neznámym mužom, ktorého spoznala prostredníctvom zoznamovacej aplikácie – Tinder. Tým teda potvrdila, že momentálne je single a netvorí pár ani s Fábiom z Love Islandu, s ktorým mali po šou k sebe celkom blízko.

Kráska zo šou Love Island skúsila už aj zoznamku

Na svojom TikToku popísala, prečo sa na toto rande rozhodla ísť, no a neskôr pridala aj video, kde povedala ako toto stretnutie prebehlo.

„Pripravená na moje oficiálne prvé Tinder rande. Momentálne som vo Francúzsku u rodiny a nechcela som sa nudiť v piatok večer, takže som sa rozhodla, že s Talianom, ktorý žije v Monaku a pozval ma na večeru, pôjdem na rande,“ začala česká kráska.

Sára Love Island
zdroj: Instagram/sara.bergmannova

Sára porozprávala aj o tom, čo je tento neznámy vlastne zač. Ak chceš vedieť komu, dala šancu klikni TU.

Priznala aj to, že keďže na takomto rande nikdy nebola, vôbec nevie, čo má očakávať. Po príchode z prvého rande pridala na svoj TikTok aj video číslo dva. Kráska sa podelila so skúsenosťami z rande. Priznala, že aj keď ju tento muž nezaujal na prvý pohlaď, dala mu šancu a podarilo sa. Prezradila aj to, že teraz pôjde ona za ním do Monaka.

Aj keď priznala, že má trochu strach ísť do neznáma úplne sama za mužom, ktorého videla jedenkrát v živote, je pripravená. „Mám so sebou dva slzné spreje,“ priznala pred odchodom.

 Tak čo myslíš, že sa Sára a nádejný Talian zamilujú a vznikne nám tak nový párik?

Zdroj: Tik Tok/sara.bergmannova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News