Tomáš Zástěra z reality šou Survivor

Česko-slovenský šoubiznis sa dočkal ďalších zásnub. Pred partnerkou pokľakla hviezda známej reality šou. Exsúťažiaci to fanúšikom oznámil na svojom Instagrame.

Známy český moderátor, ktorého hlas ti môže byť povedomý aj z rádia Evropa 2, a účastník ešte prvej série drsnej šou Survivor Česko & Slovensko na začiatku tohto roka prekvapil krásnou správou. S partnerkou oznámili tehotenstvo.

Pred pár hodinami však na Instagrame prezradili, že svoj vzťah opäť posunuli na vyšší level. Budú sa sobášiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Zástěra (@zasteratom)

Hviezda reality šou Survivor sa bude ženiť

Tomáš Zástěra pokľakol pred svojou partnerkou Andreou a požiadal ju o ruku. Stalo sa tak počas výnimočného dňa – 1. mája. Zatiaľ, čo niektoré páry sa v tento deň bozkávajú pod čerešňou, známa česká dvojica svoju lásku oslávila originálnejším spôsobom.

„Ešte k udalostiam včerajšieho 1. mája. Povedala ÁNO … “ napísal známy moderátor k záberom s partnerkou. Na najnovších fotkách, ktoré Tomáš pridal na Instagram, je v pozadí vysmiaty so svojou teraz už snúbenicou. Fanúšikom pritom ukazujú nádherný prsteň, ktorý Andrea dostala.

V komentároch pod týmto príspevkom sa takmer hneď po zverejnení objavili blahoželania od fanúšikov, ale aj známych tvárí česko-slovenského šoubiznisu. „Gratulujem Tomík! Som dojatá na diaľku,“ píše moderátorka Love Islandu, Zorka Hejdová.

„Dieťa a manželstvo … Ešte len teraz vám začne ten pravý Survivor. Veľa šťastia,“ zavtipkovala fanúšička. K blahoželaniam sa pridala aj Shopaholic Nicol a ďalší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Zástěra (@zasteratom)

Snúbencom gratulujeme aj my!

Zdroj: Instagram/zasteratom

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News