Love Island
TV Markíza, Instagram/loveislandcs

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý nový deň prináša do vily Love Island nečakané situácie, ktoré nie sú vždy iba príjemné. Najnovšie produkcia pripravila pre partiu studenú sprchu v podobe ďalšej „bombshell“. Tú už mohli vidieť predplatitelia platformy Voyo či sledovatelia webu Markiza.sk.

Obľúbená reality šou Love Island je najmä o hľadaní lásky. Tá sa už začína prehlbovať u viacerých párov, ktoré sa svojou vzájomnou náklonnosťou vôbec netaja.

Mimoriadne blízko k sebe majú Majka a Chris, Venis a Adam a v neposlednom rade Ráchel a Claude, ktorí už vilu stihli pokrstiť prvým se*uálnym zblížením. Pár však od úplného začiatku netvorili. Obaja vystriedali niekoľko partnerov, až napokon zistili, že chémia u nich najviac zafungovala práve v tomto zložení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Putá medzi dvojicami sú stále silnejšie, o to väčší strach prichádza s každým ďalším obyvateľom vily. Najnovšie budú v ohrození nežnejšie členky Love Islandu. Po odchode Sabiny a Lukáša totiž na Kanárske ostrovy priletela Slovenka Diana. Srdiečka ju najskôr spoznali ako zamaskovanú, nie príliš príťažlivú vešticu, ktorá sa prostredníctvom kariet pozrela na ich osudy.

Ktorý pár Love Island je v ohrození?

O niečo neskôr blondínka imidž kartárky zahodila a medzi účastníkov vstúpila ako „bombshell“. A podľa jej slov je jasné, ktorý pár je aktuálne najviac v ohrození. „Keďže plánujem ísť nejaký spôsobom po Adamovi, tak asi práve Venis a Adam,“ uviedla Diana v relácii Beach Hut.

Adama však nevidela prvýkrát, svojou charizmou ju očaril už v minulosti. „Asi päť rokov dozadu, ešte keď som mala vzťah, som ho našla nejakým spôsobom na Instagrame. A vtedy som si povedala ‚panebože, aký krásny chlap‘. Ale tým, že ja som lojálna vo vzťahu, tak som mu ani nenapísala, ani nič,“ prekvapila usmievavá kráska. Neskôr na potetovaného fešáka natrafila opäť, ale v tom čase už pôsobil v Austrálii.

,,No a teraz, keď som uvidela, že tu vošiel, tak som si povedala, že to nemôže byť proste náhoda. Že my sa proste musíme stretnúť. Takže som tu aj ja a uvidíme, ako to dopadne,“ vyjadrila sa Diana, ktorá je o svoju „platonickú lásku“ odhodlaná bojovať.

Zdroj: Markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News