instagram/kulhanekmartin/chrebetova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nie je žiadnym tajomstvom, že súťažiaci v markizáckej šou Love Island, patria k dosť príťažlivým ľuďom. Ženy i muži vo vile sa o svoje vyšportované postavy a upravený vzhľad naozaj starajú. Ničím zvláštnym je aj fakt, že ženy v minulosti siahli aj po estetických a plastických úpravách, aby vyzerali tak, ako je tomu dnes.

Vybielené zuby, umelé prsia či zväčšené pery patria k najobľúbenejším úpravám, ktoré je na nich možné vidieť. Vďaka nim tak niektoré ženy zmenia svoj vzhľad naozaj výrazne. Jednou z nich je aj 22-ročná Laura, ktorú by si pred pár rokmi možno ani nespoznala.

Sympatická blondínka tvorí v súťaži stabilný pár s 28-ročným Čechom Martinom, s ktorým si už od začiatku sadli a dokonca plánujú spoločnú budúcnosť aj po skončení natáčania. Aj iní chlapi, ktorí sa súťaže zúčastnili, považujú práve študentku Lauru sa jednu z najkrajších žien, ktoré tam sú.

Na svojej postave každý deň poctivo maká, čo mnohí vidia na vlastné oči, no prekvapením by pre mnohých bolo to, že jej prirodzená farba vlasov je hnedá. Jej staršiu fotku pridala na Instagram jej sestra, ktorá fanúšikom odpovedala na zvedavé otázky, keďže Laura prístup k sociálnym sieťam vo vile nemá.

Okrem toho, že si už dlhodobo vlasy farbí na blond, má aj upravené prsia.

Spoznala by si Lauru na tejto fotografii?

zdroj: instagram/chrebetova

Laura v roku 2019

Takto vyzerá dnes

Zdroj: Instagram/chrebetova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News