Instagram/xenia_gregusova

Jedna reality šou ich dala dokopy, kvôli druhej musia byť teraz odlúčení. Bývalí súperi Lukáš Stanislav a Xénia Gregušová si po účinkovaní na Farme 12 našli k sebe cestu a už druhý rok tvoria zamilovaný pár. Ich vzťah však aktuálne čelí veľkej skúške, keďže farmárska víťazka bojuje o výhru aj v šou Survivor. Pred kamerami vyznala svoje pocity a neubránila sa ani plaču. 

Šikovná blondínka kvôli šou musela dať na čas zbohom staršiemu partnerovi a ich odlúčenie môže trvať aj 3 mesiace. Fanúšikovia špekulovali o tom, či práve Survivor nie je dôvodom na rozchod, no dvojica nič také ani len nezvažovala. Práve naopak, jeden druhého podporujú a Lukáš drží partnerke palce.

„Je asi prirodzené, že som sa z toho veľmi netešil, veď kto by sa tešil z toho, že mu odchádza na 3 mesiace niekto, koho miluje. Opýtajte sa sami seba, či by vám nebolo smutno, ak by vám odchádzal blízky človek alebo láska niekam na dlhý čas,“ vyjadril sa Lukáš.

Aj keď sú od seba so Xéniou len pár týždňov, už pocítili obaja obrovský smútok. Mladá bojovníčka totiž na kamere so slzami v očiach priznala, že jej priateľ veľmi chýba a taktiež sa cíti byť na ostrove sama, keďže tam nemá nikoho blízkeho. Lukáš tieto jej momenty z ostrova zdieľal na Instagrame a verejne jej poslal odkazy.

Bože, to bolí. Je to pre nás veľmi náročné. Fakt sme boli stále spolu a zrazu máme pred sebou takúto tvrdú skúšku, ale dáme to,“ napísal na sociálnej sieti. Na jeho príbehy mu prišlo množstvo reakcií a podporných správ od fanúšikov, ktorí obom držia palce.

Exfarmárka je skutočne bojovníčka

Xénia priznala, že mala slabú chvíľu

 

Lukáš a Xenka si veľmi chýbajú

 

zdroj: Instagram/lukas.stanislav

Zdroj: Instagram/lukas.stanislav

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News