Súťažiaci zo Survivor
Instagram/ulhanekmartin/pepa_kurka/petr_havranek

Jedna z hviezd reality šou Survivor bude mať bábätko, spolu so svojou partnerkou to oznámili na Instagramoch. Ako priblížila TV Markíza dvojica sa spoločne vybrala aj na červený koberec, kde ukázali obaja svoje brušká. Vedela si, že tento účastník reality šou sa už čoskoro stane otcom?

Momentálne sledujeme už druhú sériu šou Survivor

Survivor Česko & Slovensko prišiel na naše obrazovky už minulý rok, kedy vyhral Vláďa. V prvej sérií bol divákom predstavený formát najdrsnejšej reality šou, kedy proti sebe bojujú známe tváre proti obyčajným ľuďom, no a neskôr, po zlúčení, už bojuje každý sám za seba. Súťažiaci majú len minimálny prístup k jedlu a aj k ostatným základným potrebám.

Z minulého roka si spomedzi známych tvárí môžeš pamätať napríklad Xéniu z Farmy, Nathana z Love Islandu alebo YouTubera Goga.

V tomto období prebieha vysielanie druhej série, ktorú však môžeš sledovať len na Voyo. Divákov ešte pred jej začiatkom nahneval omnoho väčší počet českých účastníkov a takisto český moderátor. Tento rok však prišli bojovať napríklad Martin a Pítr z Love Islandu alebo Fifo z Farmy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo.cz (@voyo_cz)

Momentálne je už po zlúčení a v šou bojuje už iba posledných sedem súťažiach. Nechýbajú medzi nimi ani známe tváre modelka Andrea, s ktorou bol spájaný práve Pítr, herečka Karolína a model Pepa.

Vedela si, že tento súťažiaci bude už čoskoro otcom?

Všetci účastníci druhej série sú už v týchto dňoch doma a hneď niekoľko sa vybralo na premiéru mini série Iveta. Na červenom koberci sa objavil aj model a víťaz ankety Muž roku 2016 Jozef Kůrka. Pepa spolu so svojou partnerkou Angie čakajú bábätko. Tehotenstvo odhalili na Instagramoch ešte pred začatím šou.

„Je to oficiálne! Koniec tretieho mesiaca. Nikdy som nebol šťastnejší,“ priznal vtedy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Josef Kůrka (@pepa_kurka)

TV Markíza, teraz priniesla najnovšie zábery z červeného koberca, kde tento párik prišiel celkom prekvapivo v teplákových súpravách. Pred fotografmi obaja zapózovali aj s bruškami. Táto fotka sa im naozaj podarila, veď presvedč sa sama po kliknutí SEM.

Tak čo vedela si, že z tohto účastníka Survivor bude otecko? 

Dvojici gratulujeme!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News