Xénia Gregušová sa do povedomia dostala vďaka účinkovaniu vo Farme 12, ktorú sa jej aj podarilo vyhrať. Šťastie potom skúsila v najdrsnejšej šou Survivor. Aj napriek obrovskej bojovnosti vypadla iba niekoľko epizód pred bránami finále. Súťažiaci tam hladovali ešte viac ako na Farme a preto, keď opustili Dominikánsku republiku, vychutnávali si množstvo chutných jedál.

Jojo efekt postihol viacerých a Xenka nebola výnimkou. Na Instagrame však teraz prezradila množstvo zaujímavostí, ktoré ťa šokujú.

Ich láska je silná

Na Farme sa sympatická Žilinčanka spoznala s Lukášom Stanislavom. Svoje sympatie v súťaži veľmi neprejavovali. Hoci 33-ročný YouTuber priznal, že sa mu Xénia páči, dokopy sa dali až po skončení súťaže, čo mnohých prekvapilo.

Ich láska je naozaj silná, keďže aj napriek špekuláciám o podvádzaní počas šou Survivor sú ešte stále spolu. A okrem toho uvažujú aj o spoločnej budúcnosti a deťoch. Iba pred niekoľkými dňami sme ti zvestovali informáciu, že v spoločnom videu priznali, že túžia po bábätku. To isté teraz potvrdili aj v príbehu na Instagrame ex farmárky. Fanúšik sa jej spýtal, či s Lukášom plánujú dieťa a on prikývol.

Pozri sa na to

O pár centimetrov širšia

Určite si si všimla, že Xénia v Survivor neuveriteľne schudla. Doslova z nej bola iba len kosť a koža. Keď sa však vrátila domov, nevedela prestať jesť a kvôli tomu aj veľmi pribrala. Môžeš však byť pokojná, pretože sa už dostáva späť do formy. Pravidelne s Lukášom chodia do fitka a snažia sa zdravo stravovať.

„Mala si depresie, že si pribrala, alebo si s tým OK?“ Opýtala sa zaujímavú otázku jedna z fanúšičiek na jej Instagrame.

„Aj hej, aj nie… Na jednej strane som si uvedomovala, že po 3 mesiacoch hladovania je normálne, že som pribrala, ale na druhej strane, keby som sa začala hýbať, nemuselo to dôjsť až do takéhoto štádia,“ priznala Xenka.

„Niekedy, keď sme šli s Lukym von, tak mi aj hodinu trvalo vybrať si, čo si oblečiem, lebo všetko mi bolo malé a v ničom som sa necítila dobre. A aj keď som našla oblečenie, čo to ako-tak zakrylo, tak hlavu som nemala ako zakryť,“ doplnila.

Xénia pribralaZobraziť celú galériu (4)
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

„Schudla si už po tom, ako ste začali cvičiť a stravovať sa lepšie?“ Opýtala sa ďalšia.

„Nevážila som sa, ale myslím, že niečo som už isto zhodila… Už sa mi trošku zmenšilo brucho, aj hlava,“ zasmiala sa ex farmárka.

Xénia chudneZobraziť celú galériu (4)
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Celulitída vládne svetu

Iba včera sme boli svedkami toho, ako Separova priateľka Cynthia Tothova ukázala nedokonalosť na svojom tele. Možno si si myslela, že ona celulitídu nemá, no opak je pravdou. Máme ju každá, a dokonca aj Xénia.

„Nemala si nikdy problémy s celulitídou? Ak áno, máš na to nejaké rady?“ Položila otázku zvedavá fanúšička.

„Áno, mám ju aj teraz… Snažím sa cvičiť, nepapať blbosti, piť veľa čistej vody a chystám sa na maderoterapiu,“ priznala známa kráska.

Xénia má celulitíduZobraziť celú galériu (4)
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Nuž, ako vidíš, aj Xénia Gregušová má rovnaké problémy ako každá z nás. Nikto nie je dokonalý a jojo efekt či strie alebo celulitída sa objavia na tele všetkých žien. Požehnané sú tie, ktoré takéto veci nikdy nemuseli riešiť.

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.