Instagram/luciamokranova

Čakajú ju nepríjemné chvíle. Slovenská fitnesska a influencerka Lucia Mokráňová, prezradila svojim fanúšikom na Instagrame, že ju o pár dní čaká operácia. V poslednej chvíli ju zachránila prehliadka u lekára, ktorá odhalila, že jej praskol jeden z implantátov, ktorými si pred rokmi nechala zväčšiť svoje prednosti. Pre Markízu prezradila detaily.

Môj doktor ma poslal na preventívne vyšetrenie prsníkov, pretože som nebola dlho. Keď sa ma spýtal, kedy som bola naposledy, tak som sa zamyslela a povedala som, že vlastne ani neviem, možno päť rokov dozadu,“ priznala sa mamička. Po tomto zistení nasledovalo sono, ktoré potvrdilo obavy lekára.

Pýtali sa ma, či nemám bolesti a prečo som neprišla skôr, lebo je to veľmi nebezpečné,“ potvrdila Lucia, ktorá, dá sa povedať, zanedbala preventívne vyšetrenia tak, ako možno aj množstvo iných žien.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Práve im by chcela poslať aj jasný odkaz, aby neskončili ešte horšie, než ona sama. Jej sa totiž potvrdilo, že našťastie implantát nepraskol tak, aby začal vytekať. Aj napriek tomu musí reoperáciu podstúpiť čo najskôr. Termín má už 19. januára.

Všade o tom čítam, ako mám chodiť pravidelne na kontroly, mám to v hlave, ale vždy som si povedala, nič ma nebolí, nič mi nie je, veď som zdravá. Neodkladajte pravidelné kontroly, pretože niekedy môže byť neskoro,” prihovára sa ženám.

Strach má nie len z ihiel a bolesti, aj aj z toho, že prvý týždeň bude jej dcéra Talinka na strážení u jej mamy. Aj keď majú skvelý vzťah, Lucia je zvyknutá byť s dcérkou každý deň. Držíme palce!

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News