Survivor 2
Instagram/gogomantv, Instagram/fifqo

Najdrsnejšia reality šou Survivor má byť tentokrát ešte ostrejšia, čo potvrdil moderátor Ondřej Novotný v relácii Snídaně s Novou. Keďže s českou televíziou ide ruka v ruke aj TV Markíza, prezdieľali si to na svojej webovej stránke. Fanúšikov ale na Facebooku či Instagrame rozzúrili aj ďalšie skutočnosti.

Už o niekoľko dní nás čaká premiéra druhej série najdrsnejšej šou Survivor. Tentokrát však má ísť o oveľa drsnejšie prevedenie. A to určite aj kvôli sťažnostiam divákov spred roka. Prezradil to moderátor Ondřej Novotný.

Survivor
zdroj: Instagram/boraros_gabor

Súťažiaci budú opäť rozdelení do dvoch kmeňov. V tom celebritnom uvidíme aj víťaza Farmy 14, výrazného Fifa s dlhými farebnými vlasmi. Viac si o tom môžeš prečítať v našom nedávnom článku.

Survivor 2 rozzúril divákov

Diváci sú s novou sériou relity šou značne nespokojní. A to ešte ani nezačala. Dôvodom má byť najmä nepomer Čechov a Slovákov, ktorí budú v súťaži účinkovať. Dokonca nie sú spokojní ani s moderátorom.

Minulú sériu moderoval Čech Ondřej Novotný a Slovák Martin Šmahel, ktorý sa v šou neudržal. Doteraz sa čakalo na to, kto nahradí slovenskú stranu v Survivor. Napokon sa však ukázalo, že súťaž bude moderovať iba zástupca českej strany, čo pobúrilo našich divákov. Česi sú s výberom moderátora nadmieru spokojní.

Ondřej Novotný
zdroj: Instagram/survivorceskoslovensko

„Kedysi to bývalo tak, že v každej spoločnej šou s Českom to bolo rovnomerne rozdelené. Nejako sa mi začína zdať, že nás valcujú a presadzujú sa stále viac,“ píše jeden z fanúšikov na sociálnej sieti. „No aby nás o chvíľu úplne nevyšachovali odvšadiaľ,“ pridal sa do diskusie ďalší.

Rovnako to je aj so súťažiacimi, ktorí sú zatiaľ známi. „Zatiaľ 12 ľudí, z čoho 10 Čechov a dvaja Slováci. Prečo?“ nájdeš v komentári na Facebooku. „Budú tam vôbec nejakí Slováci (okrem Fifa). Lebo zatiaľ je to český Survivor a jeden Slovák, aby sa nepovedalo,“ píše ďalší fanúšik na Instagrame.

Filip v Survivor
zdroj: Instagram/voyo.sk

Keď si už stihla postrehnúť aj reklamu na TV Markíza, možno si si všimla, že sa na Slovensku bude vysielať iba na Voyo a v telke ho nebudeš môcť sledovať. Reality šou ale môžeš vidieť v TV Nova. Aj to ale fanúšikov pobúrilo a s takýmto rozhodnutím nie sú spokojní. Niektorí si totiž Voyo nemienia predplácať.

Oveľa drsnejší

Ondřej Novotný toho v druhej sérii drsnej šou bude mať na pleciach celkom dosť, keďže ho bude moderovať sám. A napriek tomu, že ešte nesmie prezradiť, čo sa na ostrove bude diať, v relácii Snídaně s Novou to aspoň naznačil.

„Som s ním ďaleko spokojnejší, než tomu kedy bolo. Takže si myslím, že pre tých fanúšikov Survivoru, ktorí sa tešia na dobrú sociálnu hru, tak tento rok budú mať to, čo chcú,“ prezradil moderátor a so smiechom dodal, že súťažiaci v druhej sérii to budú mať ešte oveľa ťažšie a budú aj menej jesť.

moderátor Survivor
zdroj: Instagram/voyo.sk

„Je to psychicky náročné a kto s tým má problémy, tak ho to môže dostať a ono to dostane aj silné povahy,“ upozornil Novotný na záver.

Zdroj: Instagram/survivorceskoslovensko, Facebook/Voyo, TV Markíza/Survivor

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News