Love Island

Reality šou Love Island sa v posledných troch rokoch stala obľúbenou aj na Slovensku či v Česku. V súčasnosti beží už tretia séria tejto relácie. Jedna zo súťažiacich a bývalých bombshell z druhej série však pre Novu prehovorila o tom, čo si baby boli schopné robiť mimo kamier. Pekné to od nich nebolo. 

Už je to rok, čo sme si na televíznych obrazovkách mohli vychutnávať druhú sériu šou Love Island, ktorú vyhrali Kryštof s Denisou. Momentálne môžeme sledovať aj tretiu, v ktorej účinkujú slovenské a české influencerky a začína sa to tam zamotávať.

Love Island pre ňu nebol až taký ľahký

Svoj názor na súčasnú sériu šou Love Island vyjadrila aj bývalá bombshell Tamara, ktorá do vily minulý rok prišla so Sabinou Karáskovou. Fanúšikom však prostredníctvom rozhovoru pre Novu dovolila nahliadnuť aj do zákulisia tejto relácie. Priznala, že nie všetko tam bolo také ružové, ako by sa mohlo zdať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tamara Vaňousová (@tamaravanousova)

„Najťažšie asi bolo prísť tam, pretože som vedela, ako slečny tam vyzerali. Viem, že väčšina z nich bola veľmi chudá. Mali, dajme tomu, dokonalé postavy a ja som si tak vôbec nepripadala a vedela som, že do určitej miery som väčšia ako ony,“ priznala Tamara.

Mali však jej súperky v šou Love Island zdravé sebavedomie? „Určite to vyzeralo, že mali sebavedomie. Neviem, ako to bolo, pretože po mojom a Sabčinom príchode sa k nám nechovali pekne, takže neviem, či tam mohlo hrať rolu nízke sebavedomie alebo nie. To bola jedna z tých negatívnych vecí. Inak si myslím, že tam slečny asi sebavedomie mali. Že nad tým tak nepremýšľali extrémne ako ja,“ dodala.

„Viem, že napríklad Denča tam jedla normálne, tak ako ja, ale zbytok tam nejedol tak veľa, ako som si ja myslela, že je normálne,“ uviedla pre Novu a dodala, že mala myšlienky, že by sa tam mala viac pozorovať, aby zapadla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tamara Vaňousová (@tamaravanousova)

Tamara pred 6 rokmi bola v českej Miss, no potom pribrala 15 kíl kvôli hormonálnej liečbe. Až po účinkovaní šou Love Island začala mať rada svoje prsia, ktoré sa jej zväčšili o 3 čísla. V súčasnosti sa však snaží zdravo schudnúť, pod dohľadom lekárov na estetickej klinike.

Zdroj: TV Nova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News