Ruža pre nevestu

Krásky zo šou Ruža pre nevestu neprestávajú prekvapovať. Fanúšikov teraz šokovali hneď dve z nich. Ako zachytil portál Topky.sk, jedna zo súťažiacich na svojom Instagrame oznámila zásnuby. Semifinalistka podľa Televízie Markíza zase na Instagrame ohlásila nečakaný odchod. Čo sa stalo?

Ani sme sa nenazdali a druhá séria zoznamovacej šou Ruža pre nevestu už je takmer vo finále. Aktuálne na Srí Lanke zostali už iba semifinalistky a pred nami sú posledné dve časti. Vo vile už teda zostali iba tri súťažiace – Julie, Stanka a Jennifer.

Prečo semifinalistka zo šou Ruža pre nevestu ohlásila odchod?

Práve Julie vo vile spôsobila rozruch, keď sa rozhodla odísť za svojimi pracovnými povinnosťami. Radkovi však jej odchod neprekážal a dovolil jej aj návrat, ktorý však poriadne vytočil ostatné dievčatá. Frederika dokonca Julie nazvala psychopatkou a jediná, ku ktorej si našla cestu, bola Lucy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐿𝑈𝐶𝑌 (@lusymm)

Známa česká modelka mala teraz prostredníctvom Instagramu oznámiť nečakaný odchod. Keďže si tam však nastavila súkromný profil, jej slová zachytila Televízia Markíza. Nejde ale o odchod zo semifinálovej trojice, ale zo sociálnych sietí.

Ospravedlňujem sa, ale dnes a zajtra nebudem aktívna na sociálnych sieťach,“ prekvapila na Instagrame a dodala, že sa aktuálne pripravuje na štátnice. Zaznamenala to Markíza.

A ktorá kráska z Ruže pre nevestu sa zasnúbila?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News