Montana Brown

Kráska zo šou Love Island šokovala fanúšikov. Na svojom Instagrame prehovorila o nepríjemnej situácii, ktorou si musela prejsť. Náhly odchod do nemocnice nikto nečakal.

Šou Love Island sa teší poriadnej popularite a z momentálne dvoch odvysielaných sérií pochádza hneď niekoľko zamilovaných párov a miláčikov fanúšikov. Z prvej série sú to určite víťazi Laura a Martin a takisto strieborný pár Gabča a Pítr. V druhej sérii česko-slovenskej verzie našlo lásku o čosi viac párov – patria k ním Denisa a Kryštof, Lucia a Martin, Natálie a David, Hanka a Jakub a aj Tinka a Jacob.

Šou je obľúbená aj v iných krajinách a jednou z nich je aj Veľká Británia, odkiaľ pochádza aj krásna Montana Brown. Práve ona fanúšikom porozprávala o chvíľach hrôzy, ktorými si prešla.

Vo vile lásku nenašla, teraz je zamilovaná

Montana súťažila v šou ešte v roku 2017 a vo vile lásku nenašla. Teraz sa so svojím priateľom tešia na príchod prvého bábätka. Ako už kráska potvrdila, bude to chlapček.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M O N T A N A B R O W N (@montanarosebrown1)

Kráska zo šou Love Island prehovorila o strachu

Práve kvôli tehotenstvu musela 27- ročná kráska náhle odísť do nemocnice. O tom, čo sa stalo, porozprávala v príspevku na svojom Instagrame, kde ju sleduje už vyše milión fanúšikov.

„Je to také emotívne, keď príliš premýšľate o tom, čo sa deje vo vašom tele a pohyby sa medzi dňami líšia. Mala som obmedzené pohyby v mojom brušku (pozn. redakcie: pohyby bábätka v brušku), ktoré sa dali vysvetliť, ale je to také nervujúce, keď to prežívate prvýkrát,“ priznala. Ako sama napísala, je vďačná, že je všetko v poriadku a jej synček je zdravý.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M O N T A N A B R O W N (@montanarosebrown1)

Dodala aj to, že svoje správanie s odstupom času považuje za prehnané, no dostala hrozný strach.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News