instagram.com/missslovensko

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Len nedávno sme sa aj my konečne dočkali mena najkrajšej Slovenky. Leona Novoberdaliu z Bratislavy, 23-ročná absolventka politickej ekonómie na King’s College London, ktorá v súčasnosti pracuje pre investičnú spoločnosť, sa v piatok večer stala Miss Slovensko 2020. Práve kvôli novému strašiaku koronavírusu sa súťaž konala neskôr, ako sa v skutočnosti plánovalo. Kým my sme čakali na tento finálový večer až do augusta, naši susedia Česi už pred mesiacom vedeli, kto je ich kráľovná!

Ale nie je to až tak ružové, ako by sa mohlo zdať. Až teraz totižto na povrch vyplával netradičný škandál. Konkrétne sa jedná o finalistku menom Natálie Kočendová, ktorá sa umiestnila na tretej priečke.

Je tehotná! Hoci ide o radostnú správu, pravidlá však nedovoľujú súťažiacim prihlásiť v požehnanom stave. „Podľa našej zmluvy Natáliin stav porušuje pravidlá. Ale rozhodli sme sa ju skôr podporiť, než zbytočne trestať. Korunku Miss Czech Republic aj všetko ostatné, čo s titulom súvisí, jej ponechávame,” prezradila pre český portál Extra.cz riaditeľka Miss Taťána Makarenko.

Ak by ťa zaujímalo, kto je budúcim ockom, je ním samotný obľúbený barber Lukáš Vlačuha, známy ako Laky Royal, ktorého navštevuje pravidelne aj náš jeden z najznámejších raperov vôbec Patrik Vrbovský alias Rytmus.

Aké následky teda čakajú budúcu mamičku? Organizátori českej Miss majú zlaté srdcia a žiadne pokuty sa rozdávať nebudú i napriek tomu, že Natálie porušila vedome pravidlá a súťažila v požehnanom stave. Údajne je už v pokročilom štádiu tehotenstva. Pohlavie bábätka ešte nie je známe a ani približný termín pôrodu.

V Japonsku však už nebude môcť reprezentovať Českú republiku, pravidlá sú jasné, tehotná a mamičky sa nemôžu zúčastniť súťaže krásy ani v tomto štáte. Organizátori tak môžu riešiť, čo bude ďalej a kto nakoniec bude tým dievčaťom, ktoré bude reprezentovať ich kraj. Zatiaľ však ani o tom bližšie informácie nie sú. Každopádne budúcim rodičom gratulujeme a prajeme veľa dobrého v novej etape života!

Zdroj: extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News