tomy kotty
Instagram/kristinaholecova_studio, rachellkka

Kým influencerka Ráchel Karnižová sa stará o program divákom reality šou Love Island, Tomy Kotty sa vyjadruje k ich škandálu spred piatich mesiacov, kedy ho expriateľka obvinila z domáceho násilia. Spevákove najnovšie slová, ktoré zazneli v jeho pondelkovom nočnom livestreame na Instagrame, zaznamenal portál Topky.

To, čo sa počas veľkonočných sviatkov odohralo medzi bývalými partnermi, vie už zrejme každý. Ráchel Karnižová obvinila Tomáša Drahoša z domáceho násilia, čo podložila zverejnením fotiek svojho zničeného bytu a dokrvavenej tváre.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Tomy Kotty sa na rozdiel od módnej dizajnérky ku kauze nevyjadroval. Všetko sa zmenilo po štyroch mesiacoch, keď sa vrátil z protialkoholického liečenia. Rozhodol sa, že nebude mlčať a ľuďom začne postupne odkrývať svoju pravdu.

Čo všetko naozaj zničil?

V pondelok večer sa spevák opäť prihovoril sledovateľom na Instagrame a začal odpovedať na ich otázky. Tie, samozrejme, neobišli ani Ráchel, čo sa podarilo zachytiť portálu Topky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Tomy priznal, že v inkriminovanú noc v byte, v ktorom jeho expriateľka žila, zničil dvere, zhodil vešiak a raz kopol do chladničky. Podľa jeho slov to bolo jediné, čo v amoku urobil. Na druhý deň sa do bytu vrátil a postaral sa, aby boli dvere vymenené. „Nie všetko z toho bola moja robota, to je veľmi dôležité povedať,“ upozornil.

Kotty sa vyjadril aj k hlasovým správam, ktoré v daný večer Ráchel poslal. Odhliadnuc od toho, že kričal a používal vulgarizmy, vraj neklamal.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News