tomy kotty
Instagram/kristinaholecova_studio, rachellkka

Klamal som?

„Všetko, čo som v tých hlasovkách povedal, ona za toho pol roka dokázala, že to tak je. Rozprával som o tom, že sa nechá random od niekoho vy*ebať, nech sa páči, tu to máte. Klamal som? Rozprával som o tom, že ma potopí pri prvej možnej príležitosti – nech sa páči, tam to máte. Kričal som, že sa chová ako ku*va? Môžeme ísť ďalej …“ menoval kontroverzný hudobník.

Ak sleduješ Love Island, zrejme vieš, že Tomy narážal na intímnosti, ktorým sa Ráchel pred kamerami neubránila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Tomy dostal otázku aj ohľadom ďalšej slečny, taktiež jeho ex, ktorá sa po Karnižovej verejnej spovedi ozvala s podobným príbehom. Čo hovorí na slová finalistky Miss Slovensko 2021 Lujzy Kalčokovej?

Je čas obhájiť sa

 „Teraz vám tu hovorím, že ak existuje nejaká iná žena, ktorá by zažila len smietku z toho, čo sa riešilo okolo nás v poslednom vzťahu, tak ja normálne verejne tej žene … Ja neviem čo … Ale neexistuje,“ uviedol Kotty s tým, že sa k danej veci ešte vráti a predloží aj dôkazy.

„V správnom momente to vytiahnem a vyzvem všetkých, nech o tom idú rozprávať. Všetci, teraz … Lebo teraz máte priestor obhájiť to, čo rozprávate. A on príde ten moment, že oni budú musieť obhájiť to, čo rozprávali,“ vyjadril sa potetovaný spevák.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Katarina Hoffmann Šlesarova (@katarinaslesar)

Zdroj: Instagram/tomykotty, Topky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News