Love Island 3

„Jediné, čo sme o sebe vedeli, boli naše mená. Byť priťahovaný niekoho vzhľadom je jedna vec, ale byť priťahovaný spôsobom myslenia, lojalitou, úprimnosťou, láskavosťou a schopnosťou dávať a prijímať lásku, je úplne iný level príťažlivosti,“ začala Diana, ktorá tvrdí, že toto všetko v Majlovi vtedy aj našla a vďaka tomu sa do neho zaľúbila.

Naozaj sú toto dôvody ich rozchodu?

Ich spoločná cesta vraj nebola prechádzka ružovou záhradou. Skôr kolotoč emócií. „Kamarátstvo a komunikácia boli body, ktorých sme sa držali. Skúsili sme spoločný život v zahraničí, dvakrát sme boli na 3 mesiace v Amerike, chodili sme spolu na párty, oslavy, akcie a niekedy si len užívali spoločne strávený čas v našom byte pri vínku,“ pokračovala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Míková DiS.art. 🎭 (@dia.mikova)

„Žiaľ, ako sa hovorí, čítanie knihy po druhýkrát môže byť sranda, ale jej koniec sa nezmení, a tak je to aj v našom prípade. Ak sa ma pýtate, či by som si ho znovu vybrala, moja odpoveď je áno. Riadila som sa svojím vnútrom a pocitmi, ktoré som v danej chvíli mala. Možno si poviete, že som bola naivná, možno budete tvrdiť, že ma len využil, že to robil len pre čísla …“ prekvapila Diana.

„Nech je pravda akákoľvek, z mojej strany to bolo myslené úprimne, a ja nepoznám úmysly druhej strany. Musím povedať, že tento náhly koniec prekvapil aj mňa a nebudem skrývať svoje emócie, avšak chcem sa Majlovi takto verejne poďakovať za všetok náš spoločne strávený čas. Za to, že mi ukázal, čo je to skutočná láska. Som si viac, ako istá, že správny chlapec jej odo mňa dostane viac ako dosť,“ dodala.

„Možno to vyznie pateticky, ale už navždy budeme súčasť jeden druhého. Posledná vec: Majlo ma pri rozchode pýtal o odpustenie. Odpúšťam ti. Je čas posunúť sa vpred. Mrzí ma, ak sme sklamali ľudí, ktorí v nás verili. Ďakujem za skutočne veľkú podporu z vašej strany,“ uzavrela Dia.

Fanúšikovia v komentároch uviedli, že sa s ňou Majlo rozišiel kvôli práci, ktorá pre neho vraj bola na prvom mieste. Virtuálnu podporu na diaľku jej ale posielajú aj ďalšie „srdiečka“ zo šou Love Island 3.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Míková DiS.art. 🎭 (@dia.mikova)

Zdroj: Instagram/dia.mikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News