Love Island 3

Zoznamovacia šou Love Island síce na obrazovkách už skončila, ale v realite stále pokračuje. Po šou sa začalo stále viac a viac špekulovať o rozchode jedného z párov. Súťažiaca teraz v stories na Instagrame prehovorila, ako to skutočne je. Rozišli sa so svojou láskou alebo sú stále spolu?

Tretiu sériu Love Islandu vyhrali Majka a Chris, ktorí si spoločné chvíle neskutočne užívajú. Lásku našli v šou aj Venis a Adam, Ráchel a Claude, Paulína a Honza či Diana a Majlo. Naopak hneď po skončení šou si rozchodom prešli Adriana a Oliver.

Stále viac a viac sa začalo špekulovať o rozchode expriateľov Diany a Majla, ktorých vzťah mnoho fanúšikov nepochopilo. Špekulácie sa začali už počas finále šou, kedy blondínka sedela na Kanárskych ostrovoch bez svojej lásky. Tanečník Majlo totižto po šou odcestoval opäť za prácou a s Dianou netrávili čas spoločne.

Majlo nedávno pridal na Instagram aj záhadné slová, podľa ktorých si fanúšikovia mysleli, že prišiel ich koniec. Tieto slová však boli pravdepodobne smerované skôr k Mikovi. S tým tvorila na ostrove Diana pár pred jeho príchodom. O tom sa totižto začalo hovoriť, že celú iskru aj vzťah iba hral.

Diana a Majlo sa po šou Love Island nerozišli

Majlo sa v týchto dňoch nachádza už na Slovensku, avšak s Dianou sa na Instagrame ešte spoločne neukázali. Teda až doteraz, kedy blondínka pridala na stories jeho fotku.

Súkromie si nechávame pre seba. Je to o nás a nie Instagrame. Ale páčia sa nám vaše teórie, keď nepridávame fotky, že jednej babky koňa brata syn povedal, že nie sú spolu,“ napísala.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by M A R I A N M U R D A (@murdamarian)

Zdroj: Instagram/dia.mikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News