Love Island 3

Práve pred pár týždňami sme boli svedkami špekulácií o prvom rozchode po šou Love Island 3. Koniec mal nastať medzi Dianou a Majlom, ktorí sa dostali pred brány finále. Teraz sa však tieto domnienky šíria opäť a fanúšikovia diskutujú o tom, či je dôkazom rozchodu dvojice práve príspevok, ktorý tanečník pridal na Instagram a zaznamenal to portál TV Fans.

Diana a Majlo tiež patria medzi výrazných súťažiacich šou Love Island 3. A to aj preto, že pred kamerami mali malú kauzu a diváci ich obviňovali z podvodu. Blondínka si totiž niečo začínala s Mike-om, s ktorým to vyzeralo veľmi nádejne. Až po šou sa však začalo šíriť, že aj on svoje city iba predstieral, čo šokovalo aj samotnú Dianu.

Rozchod po šou Love Island 3?

Potom, čo sa Diana a Mike začali v šou zbližovať, do hry nečakane vstúpil blondínkin bývalý priateľ, tanečník Majlo, ktorého si mohla postrehnúť aj v Let’s Dance. Ona tak razom zabudla na partnera, s ktorým tvorila pár v šou Love Island a vymenila ho za ex.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A N M U R D A (@murdamarian)

Fanúšikom sa to však zdalo veľmi čudné a niektorí párik obviňovali, že sa dohodli. Nikdy sa vraj nerozišli a na Kanárske ostrovy si išli užiť len dovolenku a ako bonus, v prípade výhry, peniaze. Dokonca aj súťažiaci si mysleli, že takáto súťaž nie je pre nich, keďže si lásku už našli vonku, no tam sa opäť dali dokopy.

Asi nikoho preto neprekvapilo, že Diana a Majlo vypadli tesne pred koncom šou. Viacerí si ale všimli, že počas finále za stolom sedela blondínka sama, bez svojho partnera. A práve vtedy teda vznikli špekulácie o ich rozchode. Najnovší príspevok tanečníka na Instagrame ich teraz však umocňuje.

„Asi vás nahnevám, ale rozhodol som sa vôbec nevenovať energiu nejakým vyjadreniam. Mám dosť rozumu aj bez titulu, aby som sa k čomukoľvek ozýval a vypichoval. S Diou máme nejaké pikošky. Ak chce ona, ona povie. Ja len potvrdím, prikývnem, lebo viem. Ale nejdem ja vôbec na nikoho dávať spotlight. To si vôbec nezaslúži,“ napísal Majlo, čo zaznamenal portál TV Fans.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A N M U R D A (@murdamarian)

K tomu potom ešte pridal heštegy #obeť #ľutujtema. Myslíš teda, že tým chcel naznačiť rozchod alebo ide o niečo iné?

Zdroj: TV Fans

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News