Ráchel v Love Islande

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Influencerka Ráchel Karnižová a exotický fešák Claude, ktorí tvoria jeden z najkrajších párov v šou Love Island, sa opäť neudržali na uzde. Rozdali si to rovno na balkóne, no poznačili ich malé komplikácie. O tom, kto ich tam pristihol, sa dozvieš v najnovšej časti Beach Hutu.

Okrem toho, že aktuálne v súťaži patria medzi najstabilnejšie a najkrajšie páry, ide aj o najkontroverznejšiu a najviac sledovanú dvojicu. Vzťah Ráchel a Claudea si totiž už prešiel malou krízou.

Hoci slovenská influencerka už v šou bola trikrát single, na Kanárskych ostrovoch si našla niekoho, s kým si vie predstaviť budúcnosť aj mimo vily. Claude ju však sklamal v okamihu, keď ju vymenil za novú bombshell. S ňou mu to ale nevyšlo, tak sa znovu dal dokopy s Ráchel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Aj u nej si to ale musel vyžehliť. A veru, že to bol romantický spôsob. Zaspieval jej romantickú serenádu pred všetkými súťažiacimi, prostredníctvom ktorej sa jej za všetko ospravedlnil.

Ráchel a Claude si to rozdali na balkóne

Novinkou nie je ani to, že Claude a Ráchel si pravidelne užívajú milovanie vo vile. Roztočili to spolu historicky najrýchlejšie zo všetkých troch sérií Love Islandu Česko & Slovensko.

Svoje milostné hry sa teraz rozhodli vyskúšať v noci rovno na balkóne. Hoci začali už v posteli, medzi ostatnými, potom sa rozhodli odísť. Chvíľku sa dohadovali, či si vezmú aj perinu, no napokon tam išli bez nej. Neskôr však zistili, že to bola chyba. Pristihol ich tam totiž Mike, ktorý neudržal smiech. Až potom sa teda Ráchel a Claude rozhodli ísť po perinu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Táto pikantná časť sa však nevošla do epizódy, ktorá bola odvysielaná na Voyo a v Televízii Markíza. Vrátila sa k nej Gabriela Gašpárová, ktorá v prvej sérii šou Love Island s Pítrom skoro vyhrala a skončili spolu na druhom mieste. Moderujú spolu reláciu Beach Hut, kde nájdeš bonusové chvíľky, ktoré neboli alebo nemohli byť odvysielané priamo v epizódach.

Zdroj: Markíza/Beach Hut

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News