Najkrajší hokejisti na MS v hokeji 2024
Instagram/canadiensmtl/tomastatar90

A je to tu! Celé Slovensko bude tak, ako každý rok, žiť hokejom. Majstrovstvá sveta 2024 začínajú práve dnes a budú trvať dva týždne – do 26. mája. Konateľom je tento rok dokonca susedné Česko, čiže si zápasy môžeš vychutnať v priamom prenose aj ty. Ak sa teda chystáš na MS, máš sa na čo tešiť. Hneď niekoľko dôvodov uvidíš v našej zostave, a teda vo FOTOGALÉRII pod článkom.

Najkrajší slovenskí hokejisti na MS v hokeji 2024

Nie je tajomstvom, že Slovensko sa môže pýšiť najkrajšími dievčatami na svete. Rovnako tak netreba pohŕdať ani opačným pohlavím. Veď v jednej z ľudoviek sa predsa aj spieva: „Slovenské mamičky, pekných synov máte.“

Jednoznačne však vyčnievajú z radu práve športovci, ktorí často plnia rolu akýchsi hrdinov alebo „bad boyov“, po ktorých túži nejedna žena. Asi väčšina z nás aspoň raz zatúžila po futbalistovi či hokejistovi. A niet sa čomu čudovať. Ide totiž o cieľavedomých chlapov, ktorí na ihriskách nechávajú srdce. A my z toho ideme do kolien.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hockey Slovakia (@hockeyslovakia)

Netreba zabudnúť ani na ich vysekané telá či zvodný pohľad, ktorý na teba hodí nejeden športovec. No a ty sa potom roztápaš. Niekedy to však nie je ľahké zvládať a veru, že partnerky takých futbalistov či hokejistov si zaslúžia poriadny obdiv. Neustále totiž musia cestovať a počas kariéry svojej polovičky nemajú stále zázemie.

Pravdou je, že udržať vzťah na diaľku nie je ľahké, čiže väčšina žien radšej cestuje so svojimi polovičkami. TIETO nevýhody obnáša.

Tiež je ťažké, ak sa neustále musíš sťahovať, možno aj s deťmi. Nemôžeš pracovať na jednom stálom mieste, napríklad na Slovensku. Alebo aj môžeš, ale zrejme bude najlepšie, ak pôjde o home office. To znamená, že zrejme celý svoj život zasvätíš podporovaniu a povzbudzovaniu svojho partnera.

To ale nemení nič na tom, že sa takýmito s*xi chlapmi môžeš pokochať aspoň na diaľku či prostredníctvom obrázkov v našej FOTOGALÉRII. Slovenskí hokejisti na MS v hokeji by určite skončili na prvom mieste, ak by sa súťažilo v kráse.

Tak čo, ktorý z týchto krásavcov je tvojím favoritom? 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News