Ben a Dominique
Instagram/bennycristo/domialagia

Tak toto zrejme nový údajný párik šoubiznisu vôbec nepoteší. Mladá kráska totižto na svojom Instagrame zdieľala video, na ktorom je Ben Cristovao. Aj keď bolo určené len pre blízkych priateľov v stories, dostalo sa na verejnosť a začalo sa šíriť sociálnymi sieťami. Napokon však bolo zmazané zo všetkých platforiem, avšak zachytil ho český portál Antiyoutuber.

Naozaj spolu randia?

Ben Cristovao si ukradol srdce nejednej ženy a svojou hudobnou tvorbou baví celé Česko a Slovensko. Práve on ešte v roku 2009 randil aj s českou speváčkou Monikou Bagárovou. Ona je však už nejaký ten čas šťastná po boku priateľa Lea a zdá sa, že lásku teraz našiel aj jej expriateľ.

Prvé dohady o novom vzťahu exotického fešáka vyšli na povrch ešte v októbri, kedy Ben na TikToku zdieľal slová plné lásky. Koncom januára ho fanúšikovia začali spájať s českou influencerkou Dominique Alagiou, s ktorou vraj bol na dovolenke. Už vtedy sa vo veľkom diskutovalo o vekovej bariére medzi nimi. Ben má totižto 36 rokov a bývalá priateľka Honzu Michálka len 18.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominique Alagia (@domialagia)

Informácie o ich údajnom vzťahu sa v poslednej dobe verejnosťou šíria stále viac. Prispela k tomu aj skutočnosť, že Ben a Dominique v jeho skladbe MMA hrajú zamilovaný pár. Spevák už síce o novej láske v nedávnom rozhovore čosi prezradil, avšak vzťah s influencerkou až doteraz nepotvrdil. Ona sa k tomu taktiež nechce vyjadrovať na verejnosti

Video nového údajného páriku zverejnil blízky kamarát

Účastníčka SuperStar však mala teraz podľa portálu Antiyoutuber zdieľať v stories na svojom Instagrame zamilované video s Benom. Dvojica sa pri západe slnka objíma a nechýba ani vášnivý bozk.

Aj keď tieto zábery boli určené len pre blízkych sledovateľov, a teda len kamarátov speváčky, dostali sa na verejnosť. Mali sa začať šíriť aj na TikToku, odkiaľ ich však pôvodný šíriteľ zmazal. „Musel som to zmazať, viac nemôžem povedať,“ napísal podľa portálu Antiyoutuber.

Na svoje reakcie dlho nenechali čakať ani fanúšikovia, ktorí novú údajnú lásku Bena odsúdili. Dokonca vraj spolu vyzerajú ako otec a dcéra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ben Cristovao (@bennycristo)

Čo si myslíš o tomto novom údajnom páriku?

Zdroj: Antiyoutuber.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News