Ben Cristovao a Dominique Alagia
Instagram/bennycristo/domialagia

Český spevák Ben Cristovao v rozhovore pre portál Extra prehovoril o vzťahu s 18-ročnou influencerkou Dominique Alagia. Ani ona neostala ticho a vyjadrila sa k tomu pre web Super.cz, ktorý tento úryvok zverejnil na svojom TikToku. Tak čo, naozaj spolu randia?

Naozaj Ben Cristovao randí s 18-ročnou influencerkou?

Už je to pár mesiacov, čo sa v česko-slovenskom šoubiznise začalo šíriť, že medzi známym spevákom a influencerkou je čosi viac. Dominique Alagia sa totiž objavila vo videoklipe Bena Cristovaa k jeho piesni MMA. Hrali tam spolu zamilovaný pár a už vtedy si fanúšikovia všimli, že to medzi nimi poriadne iskrí.

Pozorní ľudia v komentároch neskôr nezabudli poznamenať, že Ben a Domi sú zrejme spolu na dovolenke. A hoci obaja fanúšikov na svojich sociálnych sieťach dráždia a čosi im stále nepriamo naznačujú, nechávajú ich v neistote. Doposiaľ totiž nepotvrdili, že spolu oficiálne tvoria pár. Zmenilo sa niečo?

„Tak mám song, v ktorom ju spomínam. Hrá mi v klipe, je to človek, s ktorým rád trávim čas. Je to bežné, ja tieto veci nechcem nijako viac kŕmiť, nechávam to, nech si to žije vlastným životom,“ povedal 36-ročný Ben Cristovao v rozhovore pre Extra. Týmto teda vzťah s Domi nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Aj redakcia portálu Super.cz sa známej influencerky spýtala, ako to teraz má s Benom. „Ja by som sa k tomu nejako nevyjadrovala. S Benom sme v kontakte, podporujeme sa vzájomne, ale súkromie si nechám pre seba,“ uviedla aj Dominique. Odpoveď na túto otázku spomínaný web zverejnil na svojom TikToku.

@websuper.cz

👀 Hmmmm…Tak co myslíte? Tvoří Dominique Alagia pár s Benem, nebo ne? 🤔👩‍❤️‍👨 #supercz

♬ původní zvuk – Super.cz

Zdroj: TikTok/websuper.cz, Extra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News