Beny Cristovao

Monika Bagárová bola zamilovaná aj do českého speváka. Práve on teraz poriadne prekvapil. Jeho popisy na TikToku naznačujú novú lásku v jeho živote. Získala si jeho srdce ďalšia žena?

Monika Bagárová je šťastne zadaná

Česká speváčka v týchto mesiacoch žiari po boku priateľa Lea, s ktorým vychováva aj dcérku. Tú má s jej expriateľom – Makhmudom Muradovom. Táto dvojica sa rozišla po údajných neverách a MMA bojovník je momentálne vo vzťahu so Sabinou z Love Islandu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Monika Bagárova randila aj s českým spevákom Benom Cristovaom. Stalo sa tak ešte v roku 2009, kedy sa spoločne objavili v SuperStar. Dvojica sa začiatkom tohto roku opäť stretla po dlhých rokoch od rozchodu. Práve tento český spevák je medzi ženami pomerne obľúbený a nedávno sa mu podarilo vypredať aj českú O2 Arenu. V tej chystá koncert aj samotná Monika.

Komu venuje český spevák zamilované slová?

Ben je síce podľa všetkého single a nový vzťah oficiálne nepotvrdil. Jeho záhadné slová však môžu byť venované práve jeho novej láske. Pod videom na TikToku totižto pred dvomi dňami napísal slová: „Keď ste sa videli včera, ale už máš na ňu zase chuť.“

Spevák prekvapil aj ďalším videom, kde smútil, že je na krásnom mieste, ale bez nej. K obom videám pritom pridal slová rovnakej piesne. Viaceré fanúšičky sa v komentároch zhodli, že chcú vedieť, komu sú tieto slová venované. „S kým chodíš Ben?“ napísala jedna z nich.

@bennycristo

Kdyz jsi na krasnym miste, ale bez ni 🙄

♬ MMA – Ben Cristovao & Sofian Medjmedj

Tak čo myslíš ty, je Ben zamilovaný alebo komu venuje tieto slová?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News