Instagram/bagarovamonika

Kým niektoré známe tváre sa na Vianoce so svojimi fanúšikmi podelili o krásne správy, iné museli žiaľ oznámiť aj veci, ktoré nie sú práve príjemné. Jednou z nich bola aj speváčka a porotkyňa SuperStar, Monika Bagárová, ktorá verejne ohlásila rozchod s jej už bývalým partnerom, MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom.

27-ročná Monika a 31-ročný Mach, ako ho volajú, spolu tvorili krásny a šťastný pár, z ich lásky vznikla aj ich spoločná dcérka, ktorá dostala meno Rumia. Presne na Vianoce v roku 2019 oznámili, že je česká speváčka tehotná, a teraz, po dvoch rokoch v rovnakom čase, sa potvrdili klebety o tom, že už viac spolu nie sú.

Práve o ich rozchode sa špekulovalo už dlhší čas, keďže na sociálnych sieťach už neboli tak časté ich spoločné zábery a dokonca začali žiť obaja v iných krajinách. Po prvotnom popieraní sú už však veci jasné.

Po Monikinom vyjadrení sa rozhodol prehovoriť aj Muradov, ktorý vysvetlil aj to, že údajná iná žena, či dokonca ďalšie dieťa, nie sú dôvodom ich odlúčenia. „Dôvodov pre rozchod bolo viac. Ale novú ženu alebo dieťatko, ako niektorí píšu alebo hovoria, nemám. Ani na niečo také nemám pomyslenie. Nie som človek, ktorý by toto urobil. Asi, neviem,“ vyjadril sa.

Najnovšie svojimi zábermi z Instagramu vyvrátil aj kritiku ľudí o tom, že dcérku mal nadobro opustiť a prestať sa o ňu starať. Na videu je totiž vidieť, ako s malou trávil včerajší večer a dokonca si spoločne zdriemli tak, ako si to ľudia pamätajú aj z minulosti. Všetci tak veria, že pri nej budú stáť obaja rodičia aj napriek tomu, že už nie sú spolu.

Mach a Rumia sa spoločne zabávali

Zdroj: Instagram/makhmud_muradov

Zdroj: Instagram/makhmud_muradov

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News