Monika Bagárová

Splnila si krásna česká speváčka Monika Bagárová sen o bielych svadobných šatách? Na svojom instagramovom profile sa objavila ako nevesta, za čo ju fanúšikovia v komentároch nešetria chválou. Tajila nový vážny vzťah?

Pred niekoľkými mesiacmi celý český a slovenský šoubiznis šokovala informácia o rozchode známej speváčky a MMA zápasníka Makhmuda Muradova. Nevyšla im ani druhá šanca, ktorú si dali aj kvôli dcérke Rumii. Dôvodom mohla byť vraj nevera. Moniku ale určite nepotešili ani slová o tom, že Mach sa nechce ženiť.

Monika Bagárová s rodinou
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Monika Bagárová v bielych šatách

28-ročná speváčka sa netají tým, že sa raz chce vydať. Zatiaľ jej k životu však stačí iba jej roztomilá dcérka. Najnovšie sa ale na Instagrame objavila v bielych šatách a s rovnako ladenými doplnkami.

Mnohých fanúšikov v tomto outfite Monika Bagárová očarila a prekvapila zároveň. Komentovali jej ho dokonca aj známe celebrity, ako napríklad Veronika Nízlová a Zuzana Belohorcová. Herečka Patrícia Pagáčová jej dokonca pod video napísala: „Nezabudla si mi niečo povedať?“ A pridala k tomu emodži nevesty.

Monika Bagárová
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Zatajila nám krásna speváčka vážny vzťah a ide sa vydávať? Alebo išlo iba o fotenie či natáčanie nejakého videa? Podľa všetkého je to druhé pravdou.

Až sa raz vydám, určite budeš súčasťou,“ odpovedala Monika Patrícii v komentároch.

Ku chvále sa potom pridala ďalšia fanúšička. „Bože môj, vy budete raz tá najkrajšia nevesta,“ pochválila speváčku.

Monika Bagárová a Rumia
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Musíš uznať, že Monika niekedy v budúcnosti určite bude tou najkrajšou nevestou. A videom možno vyrazila dych aj tebe. Ak si ho ešte nevidela, zobrazí sa ti po kliknutí SEM.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News