Monika Bagárová
Instagram/bagarovamonika

Chceli to znova skúsiť, no opäť to nevyšlo. Speváčka Monika Bagárová len pred pár dňami fanúšikom na Instagrame potvrdila, že sa so svojím partnerom, MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, oficiálne rozišla. Ide už o ich druhé odlúčenie, ktoré by tentokrát malo byť vraj definitívne. Ako informuje portál Extra, údajné dôvody by nepotešili žiadnu ženu.

27-ročná porotkyňa šou Česko Slovenská SuperStar, je už roky známou tvárou nielen u našich susedov, ale aj u nás. Na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 890-tisíc followerov, púšťa fanúšikov aj do svojho súkromia. V ňom je pre ňu na prvom mieste jej dcérka menom Rumia. Žiaľ, Bagárovej a Muradovi v partnerskej láske až tak nepraje, a tak sa už druhýkrát rozišla s tým istým mužom.

Bagárová a Muradov
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Prvýkrát sa Bagárová a Muradov rozišli ešte počas minulého roka, pričom správu potvrdili až v decembri. Len po pár týždňoch sa však znova začali stretávať a rodinnému životu dali šancu najmä kvôli dcérke. Po istom čase však z ich sociálnych sietí znova zmizli spoločné zábery a Monika potvrdila definitívny rozchod.

Chcela by som vám oznámiť, že spolu s Machom nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ, nám spoločný život už nerobí radosť. Sme ľudia, máme city, veríme, dúfame, robíme chyby“ napísala na Instagram.

Najväčšiu chybu však zrejme spravil práve Makhmud, keďže české extra.cz prišlo s údajným dôvodom tohto rozchodu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News