Farma 15

Vstupenku do „zlatého týždňa“ Mirka od Adama najprv odmietla. Napokon to ale vyzerá tak, že si ju vzala, o čom píše web Markízy. Odznelo to v poslednej odvysielanej časti na Voyo a dnes večer to môžeš vidieť aj v telke. Prečo však pri natáčaní posledných častí do diania na statku nezasiahol štáb? Vysvetlila nám to PR manažérka Markízy Zuzana Ďuricová.

Ak aj nie si fanúšičkou reality šou Farma, možno si postrehla, že jej diváci sa najnovšie začali búriť. Stalo sa tak potom, čo sa 42-ročný farmár Adam od súperov dočkal „psychickej šikany“ a doslova ho vyštvali zo statku.

Prečo nezakročil štáb reality šou Farma?

Udialo sa to preto, že si po poslednej hre s „Fretkou Betkou“ od umelej inteligencie Alice kúpil vstupenku do semifinále. Z farmárskeho konta tak ubudlo 10-tisíc eur, s čím súťažiaci absolútne nesúhlasili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Adama kvôli tomu doslova psychicky zdeptali a donútili ho, aby odstúpil. Sám sa aj v relácii Farma X-tra zdôveril, že sa v tých chvíľach cítil hrozne. Farmári mu totiž najprv vyčistili žalúdok a potom spustili nepriame narážky, dvojzmysly a vôbec sa s ním nerozprávali aj napriek tomu, že sa im to snažil vysvetliť. Prečo však v tých chvíľach nezakročil štáb?

PR manažérka televízie, Zuzana Ďuricová nám poskytla oficiálne stanovisko Markízy.

„Produkcia reality šou Farma nezasahuje do slobodného rozhodovania, prejavov a reakcií  žiadneho z farmárov a ani do následkov, ktoré z týchto prejavov a rozhodnutí vznikajú v celej skupine farmárov, pokiaľ nie je ohrozený život alebo zdravie jednotlivcov. Uvedenú situáciu štáb vždy bezprostredne monitoruje a v prípade, že by malo dôjsť k ujme ktoréhokoľvek z účinkujúcich, je pripravený neodkladne zasiahnuť,“ uviedla.

Napriek tomu však diváci žiadajú návrat Adama do súťaže. Chceli by ho vidieť vo finále, keďže pre väčšinu fanúšikov ide o jasného adepta na výhru reality šou Farma.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Poznáme meno prvého semifinalistu

Ako uvádza web Markízy, lístok do semifinále si napokon po Adamovi zobrala Mirka, v ktorej sa teraz už exfarmár hrozne sklamal. Blondínka sa najprv tomu stránila a vstupenku do „zlatého týždňa“ odmietla.

Teraz sa však všetci farmári zhodli na tom, že by ju mala dostať práve ona. Vyzerá to teda tak, že poznáme meno prvého semifinalistu. Web Markízy však upozorňuje, že v najbližších dňoch Mirka môže tento lístok niekomu darovať.

Zdroj: Markíza, Zuzana Ďuricová, PR manažérka Markízy, exkluzívne pre Odzadu.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News