Farma
Instagram/farma.markiza/xenia_gregusova

Reality šou Farma 15 je takmer na konci, no fanúšikovia sa búria. Zo súťaže totiž odstúpil psychicky zničený farmár Adam, ktorý bol jasným adeptom na výhru. Vidieť to už môžeš teraz na Voyo, dnes večer na Markíze, no dojemný okamih zverejnila televízia aj na svojom webe. Vyjadriť sa k tomu na Instagrame už musela aj Xénia Gregušová. 

Šou Farma 15 prišla o favorita

Už o pár týždňov zistíme, kto bude víťazom pätnástej série reality šou Farma. Nielen súťažiaci, ale aj fanúšikovia sa vyjadrili, komu by priali vyhrať maximálne 100-tisíc eur. Možno aj ty, keď si si to prepočítala, nezdá sa ti, že by farmári stihli do finále nahrať na svoje konto až toľko peňazí.

Zo 66 500 eur im táto suma teraz ešte klesla o 10-tisíc a môže za to práve Adam, ktorý na statku zanechal väčšinu svojej práce.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

42-ročný farmár zase raz vyhral súťaž s „Fretkou Betkou“ a s hospodárom Martinom si to potom namieril do „šialených potravín“, kde svoj košík naplnil dobrotami. Alica však potom prišla s dilemou. Buď si Adam zoberie nákup a odíde na statok bez imunity alebo si za 10-tisíc zo spoločného konta kúpi vstupenku do semifinále súťaže.

Adam sa napokon rozhodol, že súperov oberie o určitú čiastku peňazí. V jeho rozhodovaní zavážilo aj to, že v šou Farma toho zanechal snáď najviac zo všetkých.

Po návrate na statok však nikto z jeho súperov nebol spokojný. Každý vyjadril nesúhlas s tým, čo urobil a rozhodli sa ho psychicky zdeptať. Hoci sám priznal, že to už nezvládal predtým, toto mu dopomohlo a Adam zo súťaže následne dobrovoľne odišiel.

Čo podnikli proti tomuto rozhodnutiu fanúšikovia a čo si o tom myslí víťazka šou Farma 12, Xénia Gregušová?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News