Farma 15

Pätnásta séria reality šou Farma je už takmer na konci a my už čoskoro zistíme, kto bude jej víťazom. Aj na statku sa už vo veľkom preberá, čo by kto spravil s peniazmi. Postrehnúť si to mohla v jednej z posledných odvysielaných častí v televízii, na Voyo či na webe Televízie Markíza.

V decembri pred rokom sme sa dozvedeli víťaza štrnástej série obľúbenej slovenskej reality šou. Prekvapivo sa ním stal YouTuber Fifo, ktorý sa aj pred pár dňami stretol s exsúťažiacim Timom, ktorý prednedávnom musel statok opustiť. Vo videu hodnotili dianie v tohtoročnej sérii šou.

Čo by súťažiaci zo šou Farma 15 spravili s výhrou?

Aj Farma 15 sa už na našich televíznych obrazovkách bude vysielať len posledných pár týždňov. Čoskoro totiž zistíme, kto vyhrá maximálne 100-tisíc eur. A nielen diváci, ale aj súťažiaci už majú svojich favoritov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Alica sa ich pri stole spýtala, čo by s výhrou spravili jednotliví účinkujúci a niektorí odpoveďou prekvapili. Možno si totiž ani ty nepredpokladala, že väčšina je pripravená sa s výhrou rozdeliť. Či to však naozaj tak bude, zistíme už o pár týždňov.

„Ja som sem nedošla vôbec kvôli výhre. Hovorím to od začiatku a nemyslím si, že by som si práve ja zaslúžila výhru. Podľa mňa, sú tu úplne iní ľudia, ktorí by Farmu mali vyhrať,“ povedala Azra.

A hoci Adam si myslí, že by mal vyhrať preto, že na statku toho zanechal veľa, súhlasí s Azrou, že na Farme sú ľudia, ktorí si výhru zaslúžia oveľa viac. K tomu sa priklonila aj Niki.

Kto by mal vyhrať reality šou Farma podľa súťažiacich či fanúšikov?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News