Farma 15

Nečakaná dohra účinkovania v reality šou Farma 15? Pomocníčka Dominika, ktorá prišla na statok o niečo neskôr po začiatku, vraj napokon naozaj dostala výpoveď v práci. Tvrdí to iba nedávno vypadnutý Timotej vo videu na YouTube, kde s víťazom predošlej série Farmy hodnotia tú prebiehajúcu.

Ak si pravidelnou diváčkou reality šou Farma 15, určite si pamätáš exsúťažiacu Dominiku. Tá na statok prišla ako pomocníčka spolu s Matúšom, ktorý si takmer ihneď vymenil sympatie s Nikou.

Exsúťažiacu šou Farma vraj vyhodili z práce

Dominika a Matúš spolu išli do duelu iba po niekoľkých dňoch na Farme, kde si museli svoje miesto v hre obhájiť. Už tam, podľa ich šikovnosti, starí farmári zhodnotili, že Dominika vraj bola nešikovná, kvôli čomu sa s niektorými súťažiacimi aj potom dostala do konfliktu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Dominika sa stala výraznou aj kvôli tomu, že Denisa obvinila, že je drogovo závislý, pričom toto tvrdenie nemala overené, ani ničím podložené. Zapamätať si si ju mohla aj na základe toho, že hneď ako prišla na statok, farmárom povedala: „Dúfam, že tu netýrate zvieratá“.

Pritom hneď na začiatku priznala, že v práci jej povedali, že si v televízii nesmie spraviť hanbu, inak ju vyhodia. To sa však, podľa tvrdenia nedávno vypadnutého Tima, aj stalo.

„Dominiku mi ani nespomínaj. To je omyl Farmy,“ povedal víťaz Farmy 14. „Mne jej je ľúto. Ona tam bola týždeň a jej z roboty povedali, že dúfam, že si nespravíš hanbu, lebo ináč ťa vyhodíme. Aj ju vyhodili z roboty,“ tvrdí Timo so smiechom vo videu na YouTube, kde dianie na statku prebiehajúcej série hodnotí práve s Fifom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Zdroj: YouTube/FiFqo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News