Zadaný muž

Na svete existuje kopec chlapov, no tebe sa zapáčil práve ten, ktorý nie je single? Zadaný muž síce môže byť príťažlivý a mať hodnoty, ktoré hľadáš, no nezabúdaj na to, že má partnerku. 

Toto je 5 dôvodov, ktoré by ti mali dať jasne najavo, prečo sa nezahrávať so zadaným mužom, a teda nerozbíjať vzťah inej žene.

Morálne hodnoty

Predstav si, že by si bola na mieste tej ženy, ktorá nič netuší a iná baba jej preberá partnera. Rozbíjanie vzťahu nie je správne ani po morálnej či etickej stránke. Samozrejme, občas sa stanú situácie, kedy sa človek zamiluje do zadaného a ten sa následne rozíde so svojou partnerkou. No pamätaj, že to, čo nechceš aby robili tebe, nerob ani ty ostatným.

Rozbitie rodiny

Ak sa ti páči zadaný muž, ktorý má rodinu a tebe sa ho podarí zviesť, nie je sa teda čím chváliť. Každý si je strojcom vlastného šťastia a ak sa niekto dá dobrovoľne zviesť, nie je to chyba jedného, ale obidvoch. Rozbiť však rodinu, kde sú aj deti, nie je vôbec pekné. Iná situácia nastáva vtedy, ak sa partneri rozhodnú ísť od seba a dotyčný je single.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Táto situácia sa ti môže vypomstiť

Človek, ktorý podvedie svoju partnerku s tebou, nebude mať neskôr problém podviesť aj teba. Ak sa zahrávaš so zadaným mužom a podarí sa ti ho získať natoľko, že sa rozíde či rozvedie, nemala by si zabúdať na to, že sa to môže stať aj tebe. Ak niekto podvedie raz, prečo by nepodviedol znova?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating