miss

Včerajšia noc sa niesla v znamení Miss Czech Republic. Ukázala sa tam aj smotánka a známi influenceri. Medzi nimi bol aj hudobník, ktorý sa zviditeľnil v šou Love Island a pre Extra.cz prezradil aj to, čo pravdepodobne nemal.

Poznáme víťazky Miss Czech Republic

Slávnostný galavečer, na ktorý nečakali len účastníčky krásy, ale aj celá susedná republika, dopadol unikátne. Celá krajina spoznala meno ženy, ktorá bude nosiť titul Miss Czech Republic.

Divákov večerom sprevádzala dvojica Natálie Kočendovej a Ondřeja Novotného. Nechýbali ani hudobníci ako Adam Pavlovčin či DJ Andrea Pomeje. O módnu prehliadku sa podľa Extra.cz postarala značka Guess by Marciano.

Novou Miss sa stala Adéla Štroffeková pochádzajúca z Prahy. Tú čaká reprezentácia Česka na súťaži Miss World, informuje Extra.cz. Dokonca získala aj titul Miss Popularity.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 72nd Miss World (@72ndmissworld)

Korunku má aj Biasiol

Zúčastnila sa aj známa kontroverzná influencerka. Veronika Biasiol bola taktiež úspešná a získala korunku a titul Miss Grand Czech Republic 2024. Známa kráska môže byť zaslúžene hrdá na svoj úspech v súťaži krásy.

Známy Slovák si poriadne zavaril

Počas tohto večera miestom oplývali média a nechýbal ani portál Extra.cz. Moderátorka poriadne vyspovedala hudobníka, Ladislava Jambora, známeho zo šou Love Island 3. Poznať ho môžeš pod prezývkou Lu.

Iba nedávno sa na verejnosti ukázal v sprievode krásnej Júlie Hojdyszovej. Tu nastali špekulácie o ich údajnom romániku. Moderátorka sa pýtala aj na jeho bývalé vzťahy a sympatie tohtoročných missiek.


„Neprezradím,“ odpovedal Lu moderátorke na otázku, či tvorí s Júlii pár. Vzápätí moderátorka v rozhovore uviedla, že ak nedorazil s ňou, asi medzi nimi nič nebude, na čo Lu reagoval tak, že nechá na každom divákovi, nech si vec vysvetlí, ako uzná za vhodné.

A čo hovorí na to, že Júlie sa momentálne nachádza v šou Ruža pre nevestu? „To nie je live, ona už je naspäť.“

Tomu moderátorka oponovala, že hoci sa nenachádza na Srí Lanke, aj napriek tomu tam išla hľadať lásku. „No áno, a …“ zodpovedal na videu s následným smiechom, čo by mohlo znamenať, že Júlie si tam lásku nenašla, a teda Radkovo srdce nevyhrala.

Čo si o tom myslíš ty?

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News