Petrana a Tomáš z Ruže pre nevestu

Petrana a Tomáš z reality šou Ruža pre nevestu sa v relácii Bez ruže stretli tvárou v tvár po rozchode. Víťazka tam prezradila aj to, že problémy vo vzťahu už mali dlhšie.

Iba pred pár dňami sme boli svedkami finále prvej série reality šou Ruža pre nevestu. Atraktívny podnikateľ si spomedzi 18 žien vybral YouTuberku Petranu.

Petrana a Tomáš sa rozišli

Keďže všetky časti šou boli predtočené dopredu, reálne sa finále natáčalo v novembri. Doteraz však museli Petrana a Tomáš svoj vzťah tajiť a neukazovať sa spolu na verejnosti. Bolo to pre nich veľmi ťažké a po piatich mesiacoch sa rozišli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„S Petranou sme tvorili pár od ukončenia šou niekoľko mesiacov. Začiatky spoznávania v našom vzťahu však boli pre vysielanie šou v TV obmedzené, nakoľko sme vzťah na verejnosti priznať nemohli. Aj toto bola skúška, ktorá náš vzťah poznačila,“ povedal Tomáš pre Plusku.

„Zažili sme krásne mesiace, no časom sme zistili, že sme obaja rozdielni, či už povahovo alebo názormi. Bohužiaľ, momentálne sme obaja v úplne inom štádiu života, ktorý napriek pokusom spojiť ho do jedného, nevyšiel,“ dodal.

Podľa Petrany sa ich vzťah už naštrboval dlhšie. Čo sa dialo?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News