Nela Pocisková

Nela Pocisková je jedna z najobľúbenejších slovenských herečiek. S partnerom Filipom Tůmom tvoria stabilný pár už dlhé roky. V rozhovore pre Topky.sk prehovorila o rôznorodých témach a prezradila aj, akú má úchylku vo vzťahu.

Nela má umeleckú dušu a nie je tajomstvom, že miluje umenie v každom smere. Blízkym jej je najmä tanec a hudba. Tento fakt rovnako priznala v rozhovore pre Topky.sk, kde bez okolkov povedala, že aj ona mala chuť sa počas tanečnej šou v porotcovskej stoličke pridať k tanečníkom.

Stolička porotcu ju neláka

Projekt Let’s Dance je pre mnohých srdcovou záležitosťou. Šou je obľúbená nielen u divákov, ale aj u účastníkov. Aj preto je každý ročník rozmanitý. Ani tento rok Nela nechýbala v ikonickej sérii tanečnej šou. Ako hodnotí svoje účinkovanie?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pociskova.nela


„To bolo hrozné, teda poviem úprimne, ja by som radšej od rána do večera spievala, hrala, tancovala. Hocičo iné, ako si sadla do tej poroty a mala na starosti nejaké hovorené slovo v priamom prenose a hodnotila svojich kolegov, kamarátov, fantastických umelcov,“ uviedla Nela Pocisková pre Topky.sk.

Čo považuje za svoju úchylku?

„Ja som mala hrozný stres. Mne by si sa krvi nedorezal a ja som to naozaj veľmi prežívala,“ priznala herečka v rozhovore pre Topky.sk.

V rozhovore neskôr prezradila, čo si v osobnom živote užíva. „Vieš čo milujem, ja milujem byť sama. Tak to je asi dosť taká úchylka, ale ja proste milujem ísť proste niekam, kde som sama, či je to les, alebo naozaj hocijaké miesto.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pociskova.nela

Podľa jej slov nemusí ani nič robiť, stačí, že je sama. Neodmietne však ani dobrú knihu, čas strávený s koňmi, či seriál a film.

Čo na to hovorí jej partner Filip? „On to vôbec nechápal zo začiatku nášho vzťahu. On to vôbec nevedel pochopiť. Myslím, že na začiatku sa dosť na to, nie že hneval, ale skôr bol taký, že sa urážal a mal pocit, že akoby nechcem byť s ním,“ tvrdí Nela. Tiež dodáva, že neskôr to pochopil a teraz jej ten priestor poskytne.

Zdroj: Topky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News