Nela Pocisková
Instagram/pociskova.nela

Vo vzťahu nehrá vek žiadnu rolu. Svoje o tom vie slovenská speváčka Nela Pocisková. A to nielen vďaka vlastnému súkromiu. Aj keď už dlhé roky tvorí pár so spevákom a hercom Filipom Tůmom, ktorý je od nej o 13 rokov starší, najnovšie ho vymenila za speváka, ktorý je od nej výrazne mladší.

Samozrejme, len na chvíľku a kvôli práci. 31-ročná Nela, ktorá je u nás známa možno o čosi viac ako herečka z obľúbených seriálov, vydala aktuálne svoju novú hudobnú novinku s názvom Magnet. Vážnu hudbu vymenila za trendy skladbu, ktorej téma naráža na vzťah, v ktorom staršia žena podľahne mladšiemu mužovi.

Je to okej, keď sa staršia žena zaľúbi do zajačika,“ vyjadrila sa v rozhovore pre Teleráno.

Na feat si pritom vybrala mladého herca a hudobníka, Matúša Kolárovského alias Yaela. Ten sa jej na nový letný hit hodil nielen umelecky, ale pravdou je, že sám vie, aké to je očariť staršiu ženu. S 36-ročnou Twiinskou Veronikou Nízlovou má dokonca dcérku menom Nea.

Sama Nela Pocisková pritom vie, že v láske naozaj na veku nezáleží, veď s Filipom majú tiež medzi sebou viac ako 10-ročný rozdiel. Pritom im to skvele funguje a dokonca majú aj 2 deti. Údajne už chceli aj plánovať svadbu, ktorá sa zatiaľ posunula na neurčito.

Nela Pocisková a Yael v novej skladbe

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News