Azra a Denis

Pätnásta séria reality šou Farma už je za polovicou svojho vysielania a pomaly sa blíži ku koncu. Aktuálne teda súťažiaci dostávajú listy a balíky od rodiny a blízkych, ktorí na nich čakajú doma.

Azra však dostala vyznanie lásky od svojho teraz už asi expartnera Emila, ktorý na ňu čakal doma ešte predtým, ako sa dozvedel o jej afére s Denisom. Jeho obsah a jej reakciu môžeš už teraz vidieť na Voyo, dnes večer na Markíze a v predstihu ho ponúka aj web televízie.

Azra dostala list od svojho teraz už expartnera

Hoci v šou Farma tento rok vznikli viaceré páriky, asi nikto nepredpokladal, že si k sebe nájdu cestu Azra a Denis. Na televíznych obrazovkách sme sa od nich už dočkali objatí, vášnivých bozkov a dokonca aj intímností v posteli.

Na čiernovlásku však zatiaľ doma čakal priateľ Emil. Ten, keď to v televízii videl, hneď sa s ňou „verejne“ rozišiel. Ešte predtým jej však na statok poslal dojemný list s vyznaním lásky, prečo sa Azra cítila previnilo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Asi vieš aj to, že Farma 15 je už dotočená a traja súťažiaci na finále čakajú doma. To znamená, že aj Emil Azre písal a poslal list ešte predtým, ako vedel, že si čosi začala s Denisom. Myslel si tak, že po súťaži budú spolu pokračovať tam, kde skončili pred Farmou.

Čo Azre napísal jej teraz už expartner v momente, keď nevedel o jej afére s Denisom a aká bola jej reakcia?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News