farma
Instagram/farma_fans/e.s.azra

Okrem tvrdých bojov prináša Farma aj romániky. Tento rok sa o jeden postarali Azra a Denis. Ako ukazuje najnovšie video, ktoré na svojom webe zverejnila TV Markíza, zaľúbenci sa opäť neovládli. Pozri, čo robili v posteli.

Farma 15 plná zvratov aj milostných príbehov

Čiernovláska Azra si počas pobytu na statku vybudovala milostný vzťah s Denisom. Stalo sa tak aj napriek tomu, že ju doma čakal priateľ. Zamilovaná dvojica spoločne strávila hneď niekoľko nocí a nechýbali ani nežné dotyky. Denis však po prehratom dueli zo šou musel odísť. 

Posledné dni nebola na statku opäť núdza o drámu. Po nepeknom úraze hru opustila blondínka Sára. Farmári ale bez posily nezostali, keďže sa medzi nich vrátil práve staro-nový účastník Denis.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Nevadila im ani Ema vo vedľajšej posteli

Z fešákovho príchodu mala bezpochyby najväčšiu radosť Azra, ktorá si s ním ihneď vymenila vrúcne objatie. Ako však informuje TV Markíza, počas noci to už nezostalo len pri objímaní.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Denis Čatlóš (@reckt___)

Dvojica si počas večera vymieňala vášnivé bozky a má za sebou aj spoločnú noc v domčeku farmára týždňa. Zamilovaný párik sa v posteli neudržal a neprekážalo mu dokonca ani to, že hneď vedľa neho leží ďalšia súťažiaca Ema. K milovaniu podľa všetkého nedošlo, avšak podľa záberov je jasné, že nechýbali dotyky na intímnych miestach. Video Azry a Denisa nájdeš po kliknutí SEM.

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News