instagram/rebi_fp_44/neriesss_nic

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vytiahli na seba všetky detaily a niektoré boli naozaj šokujúce! Bývalí farmári, ktorí sa objavili v poslednej sérii markizáckej reality šou, Henrich Kuľko a Rebeka Hlavatá, majú za sebou naozaj dramatický rozchod. Aj keď už spolu pár týždňov nie sú, teraz zverejnili informácie, ktoré ich fanúšikov šokovali.

Ich láska im vydržala aj niekoľko mesiacov po skončení súťaže a zamilovaný pár mal spoločné plány do budúcnosti. Život v Košiciach sa však neudeje, keďže sa nedávno rozišli. Po tom, čo z ich instagramových profilov zmizli všetky spoločné fotografie, to bolo všetkým jasné.

Ani jeden z dvojice sa k dôvodu odlúčenia nevyjadroval, až do momentu, kedy Heňovi praskli nervy. Podľa jeho slov Rebeku skutočne miloval, zatiaľ čo ona ho klamala a bola neverná. Na svoje insta stories dokonca pridal rôzne screeny z konverzácií, ktoré to mali potvrdiť. Jeho vyjadrenie k bývalej partnerke si môžeš prečítať TU.

Tá potvrdila, že bola s iným mužom, no v čase, keď sa už v minulosti raz rozišli a bola slobodná, teda nešlo o podvádzanie. „Ja som bola slobodná, treba sa najprv pozrieť na seba, kto čo robí. Každá minca má dve strany. On v tomto tiež nebol svätúšik, akurát, že ja som sa s tým ne*ebala na Instagram, lebo mi to je jedno. Sám sa mi priznal k veciam, ktoré robil, keď bol slobodný a toto len ukazuje to , že sa nevie prekusnúť cez to, že som ho nechcela naspäť,“ vyjadrila sa k ex partnerovi.

Neskôr bola aj trocha detailnejšia: „To, že on nezverejňuje nikde, kde chrápal a komu posielal svoj holý úd, to neznamená, že to tak nie je. Aj mne došli správy, že sa kú*uje na hoteli s ku*vami a priznal to aj on sám. Sám priznal, že každý deň chodí s inou, takže mne dajte svätý pokoj,“ ukončila tému o bývalom vzťahu, ktorý teda nebol ako z rozprávky.

Celé a necenzúrované vyjadrenie Rebeky si môžeš vypočuť TU:

Zdroj: Instagram/rebihlavata

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News