instagram/rebi_fp_44/neriesss_nic

A láske je koniec! Posledná séria reality šou Farma zmenila život niektorým súťažiacim viac, ako by čakali. Presvedčil sa o tom aj Henrich Kuľko, ktorý sa dostal do finálovej trojice. Aj keď súťaž nevyhral, víťazstvo v podobe novej lásky áno. Teraz má však zlomené srdce.

To, že sa medzi súťažiacimi vedia vytvoriť milostné vzťahy, nie je novinkou. Veď spolu trávia 24 hodín denne. No málokomu to aj skutočne vydrží po tom, čo sa vrátia do reality.

Z poslednej Farmy vyšli von až 3 nové páry – Sára a Erik, ktorí sa rozišli v januári, víťazka Xénia s Lukášom, ktorí sú do seba stále zamilovaní, a Henrich s Rebekou, u ktorých práve prebieha porozchodová dráma. Bývalí milenci na seba vyťahujú všetku špinu.

Kým ešte nedávno plánovali spoločný život v Košiciach, teraz je všetkému inak. Z ich sociálnych sietí zmizli spoločné fotografie a priznali rozchod. Ten však neprebehol v priateľskom duchu a Heňo, ktorý Rebeku Hlavatú podľa jeho slov skutočne miloval, odhalil pravdu o tom, ako mu bolo ublížené.

Na instagramových príbehoch zverejnil svoje vyjadrenie po tom, čo si prečítal jej odpovede na otázky od fanúšikov, kde sa objavila aj téma o nevere. Priložil aj niekoľko screenov zo starších konverzácií, ktoré majú potvrdzovať to, že Rebeka klame a podľa neho o ňom a ich vzťahu šíri lži.

Áno, ťažko zvládam rozchod prvý týždeň, nebudem klamať. Ja som ťa miloval na rozdiel od teba,“ napísal exfarmár na jej slová, že na ňu útočí preto, lebo ťažko zvláda fakt, že ho nechala.

Prečítaj si Henrichove vyjadrenie k rozchodu a jeho bývalej Rebeky

zdroj: instagram/rebihlavata

zdroj: instagram/lucky_bastard24

zdroj: instagram/lucky_bastard24

zdroj: instagram/lucky_bastard24

zdroj: instagram/lucky_bastard24

zdroj: instagram/lucky_bastard24

Rebeka a Heňo na farme

Zdroj: Instagram/lucky_bastard24

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News