instagram/couplegoals

Každá z nás už takého stretla. Muža, pri ktorom si stratila slová, no nie preto, že by ťa tak veľmi v dobrom očaril. Práve naopak, keď sa ťa snažil „zbaliť“ takým spôsobom, že si mala chuť radšej utekať. Toto sú 3 typy mužov, ktorí na teba spravia ihneď zlý dojem. Radšej sa im vyhni.

Ten, ktorý chce tvoje „fotečky“

Koľko podobných správ ti už prišlo? Ahoj moja, ako sa máš? Mám pocit, že sa poznáme … nepošleš mi nejaké fotečky? Bleah. Internet evidentne pomáha sebavedomiu mnohým švárnym šuhajom, ktorí si hľadajú krásnu princeznú. Alebo takú, ktorá im pošle svoje intímne fotky pre radosť. Nuž, toto je celkom dno konverzácií medzi ženou a mužom.

A žiaľ, ešte zúfalejšie ako správy od týchto mužov je, ak im tie fotky nejaká žena naozaj pošle. Nebudeme sa takto ponižovať, drahá, však?

Ten, ktorý si príliš verí

Aj na túto situáciu si určite spomenieš. Sedíš v podniku, keď k tebe príde miestny frajer, aby zistil čo si zač. Usmieva sa a rozpráva s takým sebavedomím, z ktorého ti je až zle. Verí si a nepripúšťa ani len možnosť, že by si s ním nemala záujem konverzovať. A potom, samozrejme, aj niečo viac.

Smutné na tomto type mužov je, že si veria príliš a zbytočne. Teda, dá sa povedať, že ešte aj neprávom. Nie je to žiaden princ Krasoň a ani jeho vlastnosti nie sú také, za ktorými by sa ženy trhali. Snaží sa pomastiť si ego, no jediné, čo mu otvorí oči, je poriadné odmietnutie. Nikedy však ani to nie.

Ten, ktorý ešte nevidel krajšiu

Človek by čakal, že v roku 2020 už budú fungovať trocha originálnejšie komplimenty, ktoré majú poslúžiť ako baliace hlášky. Otrepané frázy, ako Krajšiu ženu som ešte nevidel, Nepoznáme sa náhodou? či Nie si ty anjel? ťa skôr prinútia gúliť očami ako skákať od radosti.

Hádam títo zabudnutí páni nájdu svoju vyvolenú, ktorá im toto divadielko zhltne. Nikdy nevieš, no nie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating