Azra
Instagram/e.s.azra/farma.markiza

Súťažiaci Farmy 15 sú od skutočného sveta izolovaní už približne dva mesiace. Mnohým tak okrem iných vecí chýbajú aj intímnosti, čo potvrdili mladá Azra Sokira a Denis Čatlóš. Ako sa však ukázalo v magazíne Farma Xtra, krásku doma niekto čaká.

Ako to už býva po dueli zvykom, otvárajú sa fľaše a alkohol tečie potokom. Inak to nebolo ani po tom poslednom, po ktorom skončili štyria farmári v domčeku farmára týždňa.

Okrem Niki a Matúša, ktorí od začiatku neskrývajú vzájomné sympatie, sa isté puto začína črtať aj medzi Azrou a Denisom. Napriek tomu, že farmár exotickú študentku ešte donedávna nemal v láske a stále ju kritizoval, po pár pohárikoch asi zmenil názor.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Súťažiaci spolu strávili už dve noci a pod perinou nechýbali dotyky ani vášnivé bozky. Zábery, na ktorých k sebe majú blízko, moderátor Farmy Xtra označil ako „prehliadku vykusovania sa“.

Azra nie je single

Čiernovláska okolo „maznania sa“ s Denisom nerobila žiadne tajnosti a situáciu detailnejšie rozobrala s Niki. V konverzácii však spomenula aj muža, s ktorým mala niečo rozrobené pred nástupom do reality šou. „To neni nejaký taký vážny vzťah, si myslím,“ zdôverila sa súperke o chlapovi, ktorého nechala doma.

„Chybu si spravila zbytočne, že si mu sľúbila kvázi vernosť tým, že si sa s ním dala do vzťahu. Mala si to povedať tak, že uvidíme, keď sa vrátim domov, že nech ťa počká. Alebo nech sa ešte vybúri alebo čokoľvek,“ dohovárala Niki Azre. „Ale nieže sa je*eš do vzťahu 3 týždne pred Farmou, to by som v živote neurobila,“ pokračovala. Potom sa so smiechom Azra zamyslela, či vôbec Denis o jej frajerovi vie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

„Ale on o tom vie, aj s Luckou sme to riešili. Aj on tam bol. Takže on o tom veľmi dobre vie. A on to má v pi*i podľa mňa,“ skonštatovala 19-ročná kráska, ktorú voči priateľovi, ktorý ju doma čaká, výčitky očividne nevalcujú.

Zdroj: Farma Xtra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News