Farma 15 finále

Konečne sme sa dočkali! Víťaz reality šou Farma 15 je známy. Jeho meno sa diváci dozvedeli práve pred pár hodinami v Televízii Markíza, na Voyo a prezradil to aj web Markízy. Kto vyhral viac ako 83-tisíc eur? Denis, Niki alebo Lucia? 

Farma 15 bola bohatá na pestré okamihy

Sú to už tri mesiace, počas ktorých sme mohli v televízii sledovať pätnástu sériu reality šou Farma. Tak, ako sme si už počas rokov vysielania zvykli, aj tentokrát sme sa dočkali poriadnych zvratov, intríg, taktizovania, ale aj dojímavých okamihov a sĺz.

Dokonca sme boli svedkami aj malých iskierok, alebo teda akýchsi začiatkov partnerských vzťahov či sympatií medzi dvojicami. Zatiaľ to ale vyzerá tak, že to vydržalo iba Timovi a Sáre, ktorí priznali, že spolu randia. Stretávajú sa aj Azra s Denisom, ktorí sa dostali do krátkeho ľúbostného trojuholníka s čiernovláskiným teraz už expartnerom Emilom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Práve Denis sa dostal do finále šou rovno zo zlatého týždňa, kde za výhry v súťažiach získal najviac tehličiek. Do rozstrelu sa teda dostali tri baby. Niki od bývalých súperov dostala o jednu tehličku viac ako Mirka. Ona si to teda musela rozdať v dueli s Luckou, ku ktorej mala vtedy najbližšie.

Napokon sa stalo tak, ako tvrdila Mirkina švagriná, s ktorou zrejme nemá dobrý vzťah. Lucia Mirku v semifinálovom dueli porazila, a tak sa bývalá fitnesska dostala do finále.

Kto vyhral 83 600 eur?

V siedmich disciplínach sa teda v záverečnej epizóde šou Farma 15 proti sebe postavili Lucia, Denis a Niki. A hoci išlo o veľmi vyrovnaný súboj, napokon to vyhrala Lucka, ktorá síce od divákov nedostala najviac SMS hlasov, no v poslednej disciplíne svojich súperov úplne prevalcovala.

Víťaz si domov mohol odniesť maximálne 100-tisíc eur, no počas celej súťaže sa všetkým farmárom podarilo nahrať 83 600 €. Sama ale musíš uznať, že aj to je viac než dosť a asi by si bola nadšená, keby si toľko mala na svojom účte.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Tak čo myslíš, na čo túto rozprávkovú sumu nový víťaz šou Farma 15 využije? V každom prípade, ak by si aj ty mala záujem takto si prilepšiť, moderátor Marek Fašiang uprostred finále ešte divákov ubezpečil, že sa chystá aj ďalšia séria tejto reality šou. Stačí sa prihlásiť na casting a už iba čakať na telefonát z Televízie Markíza.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News