Farma

Portál TV Fans poznamenal, že fanúšikovia si všimli dokonca viacero náznakov, že sa do hry vo finále vráti Adam, ktorý zo šou Farma odstúpil. Čo si o tom myslíš ty?

Okolo 42-ročného farmára Adama Rohárika sa teraz rozvinula veľká kauza. Fanúšikovia sa začali búriť kvôli tomu, čo sa udialo v posledných odvysielaných epizódach reality šou Farma 15.

Adam si totiž od umelej inteligencie Alice kúpil vstupenku do semifinále súťaže, čím z farmárskeho konta odobral 10-tisíc eur. Jeho súperi ho však za to nepochválili. Práve naopak. Zomkli sa, doslova ho psychicky zdeptali a vyhnali zo šou Farma. Po jeho odstúpení sa však na sociálnych sieťach strhla obrovská lavína a Adam je za takúto veľkú podporu vďačný.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Diváci chcú Adama vidieť späť v hre. Dokonca vytvorili stránku na Facebooku, ako petíciu, ktorá má už 11-tisíc členov. Tiež mu už na transparentný účet poslali vyše 6-tisíc eur. A niektorí fanúšikovia si podľa portálu TV Fans všimli aj malé náznaky, ktoré majú svedčať o tom, že ich prosby zobrala Televízia Markíza vážne.

Znaky, že Adam bude vo finále šou Farma 15?

O tom, že sa Adam vráti späť do hry vo finále súťaže, má svedčať jedna veta, ktorú vyslovil vo Farme X-tra: „Čo bude so mnou ďalej? To ešte neviem. Uvidíme, ako to celé dopadne, ako to celé skončí,“ povedal farmár. V očiach divákov to ale zrejme má znamenať, že sa účinkovanie v šou Farma ešte neskončilo a uvidíme ho tam ako finalistu.

To ale nie je všetko. Ďalšou indíciou podľa portálu TV Fans má byť to, že na webe Televízie Markíza ešte donedávna bol Adam zobrazovaný ako hrajúci súťažiaci. Uvidíš to po kliknutí SEM. A to pritom, hneď po vypadnutí alebo odstúpení bol každý jeden farmár odtiaľ vyškrtnutý. Potom, čo si to však zrejme stihli všimnúť diváci, na webe Markízy sa to hneď zmenilo.

Fanúšikovia však tiež majú v pláne bojkotovať SMS hlasovanie počas finále, ak v rozstreli bude Mirka s Luciou. Vraj nebudú posielať hlasy, no reč padla aj na protest priamo pred budovou televízie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Zdroj: TV Fans

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News