Farma 15
Instagram/domicibulkova/farma.markiza

Diváci reality šou Farma a fanúšikovia Adama, ktorý zo súťaže po šikane súperov odstúpil, sa spojili pre veľkú vec. Na transparentný účet mu posielajú peniaze, čo zaznamenal portál TV Fans. Neuveríš, koľko mu už dokázali vyzbierať. 

Určite si aj ty postrehla kauzu, ktorá sa momentálne točí okolo pätnástej série reality šou Farma. Pracovitého farmára Adama Rohárika súperi doslova psychicky zdeptali a vyštvali zo statku. Mohlo za to to, že si z farmárskeho konta kúpil lístok do semifinále za 10-tisíc eur.

Myslel si, že si ho zaslúži, keďže tam za sebou zanechal najviac práce. To isté si doteraz myslia aj fanúšikovia. Nikto z nich ale netušil, ako sa k Adamovi zachová najmä Mirka, ktorej bol veľkou oporou. Sklamal sa však aj v Lucii a namiesto týchto dvoch báb farmár teraz praje výhru skôr Azre a Emke.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Práve do Mirky sa diváci reality šou Farma neuveriteľne pustili na sociálnych sieťach a v komentároch ju zahrnuli obrovskou kritikou. A to aj napriek tomu, že si to 42-ročný farmár neželal a upozorňoval ich na to. Jej a jej rodine prajú hrozné veci a želajú si návrat Adama do finále šou, ktoré podľa informácií portálu TV Fans, bude už 17. decembra.

Fanúšikovia reality šou Farma Adamovi posielajú peniaze

Diváci si vytvorili fanúšikovskú stránku ako petíciu, ktorá má už 11-tisíc členov. Na žiadosť fanúšikov dokonca Adam a jeho mamina vytvorili transparentný účet, na ktorý favoritovi šou Farma 15 ľudia môžu posielať ľubovoľnú čiastku peňazí. Diváci sa tak spojili pre veľkú vec a Adamovi vyzbierali už 6 113,89 eur.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Tak čo, prispeješ alebo si už stihla prispieť Adamovi aj ty?

Zdroj: TV Fans

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News