Farma

Adam, ktorý prednedávnom odstúpil z pätnástej série reality šou Farma, znovu prehovoril. V Teleráne priznal, či by niečo spravil inak a komu najviac drží palce. Neuveríš, kto by si podľa neho zaslúžil výhru. No stretol by sa teraz so súpermi?

Ak aj nie si pravidelnou diváčkou reality šou Farma 15, možno si postrehla, aká veľká vlna kritiky sa na ňu teraz zosypala. Doslova kvôli psychickej šikane súťažiacich, odstúpil jeden z najväčších adeptov na výhru podľa divákov.

Tí sa teraz na sociálnych sieťach začali búriť a dokonca spisujú aj petíciu. Chcú totiž, aby Televízia Markíza Adama vrátila späť do hry vo finále súťaže. Dokonca sám farmár viackrát priznal, že takéto reakcie absolútne nečakal. Teší ho aj to, že keď teraz chodí po ulici, fanúšikovia sa s ním radi fotia.

Neuveríš, komu by Adam doprial výhru

Mirka, ku ktorej mal farmár najbližšie a ktorá ho najviac sklamala, bola druhou favoritkou fanúšikov. Jej správanie aj ich však neuveriteľne sklamalo, a dokonca jej šikanu teraz diváci hrozným spôsobom vracajú na Instagrame. Pod príspevky píšu nechutné komentáre, nadávajú na ňu a jej rodinu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

A to všetko aj napriek tomu, že Adam si to vyslovene neprial a vo videu na to upozorňoval. Kamaráti však s Mirkou a Luciou zrejme nie sú ani po skončení natáčania. Je totiž známe, že šou Farma 15 sa točila nejaký čas dozadu, všetci súťažiaci už sú doma a potichu čakajú na finále.

Adam si ale v Teleráne ťažko povzdychol, čím zareagoval na to, že sa zrejme nechce stretnúť so žiadnym z jeho súperov, ktorí ešte teraz oficiálne súťažia na statku. Teda, okrem dvoch báb, ktorým by doprial aj výhru. Lucia s Mirkou to však nie sú.

„Tie dve krásne čisté duše, ktoré tam boli alebo sú a myslím si, že také aj ostanú – Azra s Emkou. Ony dve sú také deti, ktoré nemám,“ povedal Adam úprimne v rannej šou Teleráno. Okrem nich sa už farmár stretol s Romanom či Myrcom, ktorý mu doniesol podpísať nejaké spoločné fotky.

Na toto v šou Farma nebol pripravený

Napriek tomu, ako sa k Adamovi zachovala hŕstka súťažiacich v posledných týždňoch na našich televíznych obrazovkách, do reality šou Farma by sa znovu prihlásil. Nič, čo sa na statku udialo, totiž neľutuje. Zachoval by sa však možno trochu inak.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

„Vnímam to tak, ako to bolo. Asi inak by som to predtým nespravil, neviem. Len možno by som sa inak teraz už zachoval. Inak by som zniesol názory ostatných,“ priznal Adam. „Myslel som, že som pripravený na všetko, čo sa môže stať na Farme či po fyzickej alebo psychickej stránke, no na toto som očividne nebol,“ dodal.

Zdroj: Markíza/Teleráno

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News