Farma 15

Mirka si vyštvanie Adama z reality šou Farma 15 kruto odnáša na Instagrame. Diváci jej pod príspevky píšu nechutné komentáre. Nadávajú na ňu a prajú jej, a jej rodine odporné veci.

Štáb nemohol zasiahnuť

Aktuálne Slovenskom, ale aj Českom rezonuje kauza, ktorá sa dotýka reality šou Farma. 42-ročný farmár Adam, ktorý na statku ukázal svoju šikovnosť a odrobil tam toho podľa fanúšikov najviac zo všetkých, bol doslova psychicky zdeptaný a vyštvaný zo súťaže. A to kvôli tomu, že zo spoločného farmárskeho konta bolo odrátaných 10-tisíc eur. Adam si totiž kúpil vstupenku do semifinále.

Za to, že odstúpil, mohli najmä jeho súperi, medzi ktorých patrila aj kvalitárka Mirka. Práve s ňou mal Adam najlepší vzťah, snažil sa jej byť oporou a preto ho sklamalo, ako sa k nemu spoločne s Luciou zachovali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Fanúšikov však pri pozeraní posledných epizód reality šou Farma naštvalo, že štáb túto psychickú šikanu natáčal a vôbec nezasiahol. To ale nebolo možné, čo nám vysvetlila PR manažérka Markízy Zuzana Ďuricová.

„Produkcia reality šou Farma nezasahuje do slobodného rozhodovania, prejavov a reakcií  žiadneho z farmárov a ani do následkov, ktoré z týchto prejavov a rozhodnutí vznikajú v celej skupine farmárov, pokiaľ nie je ohrozený život alebo zdravie jednotlivcov. Uvedenú situáciu štáb vždy bezprostredne monitoruje a v prípade, že by malo dôjsť k ujme ktoréhokoľvek z účinkujúcich, je pripravený neodkladne zasiahnuť,“ uviedla.

Diváci šou Farma Mirke prajú odporné veci

Napriek všetkému sa diváci na sociálnych sieťach búria. Dokonca spisujú petíciu za návrat Adama do finále šou. Na Mirke si však poriadne zgustli na jej instagramovom profile pod príspevkami. A to aj napriek tomu, že si to Adam vyslovene neželal a upozorňoval na to fanúšikov.

„Nie Adam ukázal, že majú mladí rozhadzovať peniaze. To ty a Lucia ste ukázali deťom, a hlavne tým svojim, že pre hlúpych 10 000 € môžu niekoho šikanovať. Že to je cena, ktorá stojí za to ničiť niekoho psychicky. Ak je niekto hnoj, hádajte kto to je. A nie je to Adam,“ píše sa v jednom z komentárov.

„Miraaa ty bez hanby si si zobrala ešte Adamov zlatý lístok. Ja odpadneeem, ty si kus pi … vážne,“ napísal ďalší fanúšik. „Učíš aj vlastné deti, aby šikanovali druhých? Hanba ti!!“ odkazuje Mirke ešte jeden.

„Mira ty sa nediv, že ti manžel odišiel do večných lovísk, však takú hyenu mať doma, aj ja by som tam už bol,“ vyjadril sa divák šou Farma. „Chlap sa ti musí v hrobe obracať,“ dodal ďalší.

„Po dnešnej časti mi ťa už vôbec nie je ľúto. Zaslúžiš si všetko, čo sa ti stalo! Si obyčajná bezcitná hyena!“ píše fanúšik na Instagrame. Ďalší jej dokonca prajú až smrť. „Hlupaňa, prajem ti len to najhoršie,“ napísal do komentára divák. „Ja len dúfam, že karma ti to nevráti na deťoch,“ prekvapil ešte jeden.

Zdroj: Instagram/miroslava.kozarova.7

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News