Farma 15

Adam, ktorý sa v obľúbenej reality šou dočkal hroznej šikany od súperov, sa k tomu vyjadril v relácii Farma X-tra na webe Markízy a fanúšikom sa prihovoril aj prostredníctvom Instagramu. Ticho na tejto sociálnej sieti, okrem Xénie Gregušovej, nezostala ani ďalšia exfarmárka Stanka Klčová.

Práve včera večer bola v televízii odvysielaná časť, v ktorej 42-ročný farmár Adam odstúpil zo súťaže. Dôvodom bolo to, že ostatní súťažiaci ho doslova vyhnali, pričom sa k nemu zachovali absolútne nepríjemne. Fanúšikovia dokonca Mirku a Luciu obviňujú zo šikany a spisujú petíciu.

Adam bol totiž jasným favoritom, čo diváci v hlasovaní naznačili už skôr. Nikto však ani len nepredpokladal, že sa to takto skončí. Dokonca ani samotný teraz už exfarmár, čo podotkol v relácii Farma X-tra.

Sklamali ho dvaja ľudia

Adam opäť vyhral „súťaž s Fretkou Betkou“ a s hospodárom si to následne namieril do „šialených potravín“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Po nákupe pre neho umelá inteligencia Alica mala dilemu. Môže si zobrať nákup, no k nemu si môže dokúpiť aj vstupenku do semifinále za 10-tisíc eur. Farmár teda zvažoval, čo má robiť, no napokon sa rozhodol pre zlatý lístok, pričom z farmárskeho konta ubudla dosť vysoká čiastka. Adam však nepredpokladal, čo sa v kolektíve šou stane.

„Počúval som, čo oni rozprávali celú dobu, celú Farmu a potom už sme prišli do takého štádia, že sa povedalo, že keď bude imunita alebo nejaká taká vec, ktorá ti pomôže ďalej v hre, tak sa berie. Už sa nepozerá na peniaze,“ vyjadril sa Adam, ktorého práve to presvedčilo, aby si zobral vstupenku do semifinálového týždňa.

Po príchode na statok ho však prekvapila reakcia dvoch ľudí. „To bola Miroslava. S ňou som sa snažil mať veľmi dobrý vzťah, pomôcť jej, keď bola v takom stave psychickom, že už to chcela zabaliť. Nie raz, nie dvakrát som jej pomohol, respektíve, posedel s ňou, vypočul ju. Povedal jej nejaké motivujúce slová, aby to nevzdávala,“ priznal exsúťažiaci vo Farme X-tra.

„Pomohol som jej podržať sa a zrazu človek, od ktorého si to nečakal, ide po tebe jak po údenom. Tak to bolo to najhoršie. A potom Lucia. Aj keď ona je strategička. Išla si svoju hru od začiatku, až po ten určitý moment. Ale najviac ony dve – Miroslava s Luciou,“ dodal ešte.

Aký odkaz poslal Adam fanúšikom po príchode domov a čo mu odkázala ďalšia exfarmárka – Stanka Klčová? 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News