Azra a Ema na Farme

Reality šou Farma je už každoročne akosi prirodzene spájaná aj so škandálmi. K tým patrí určite aj alkohol, ktorému neodolala ani jedna z tohtoročných farmárok. Ako ukazuje TV Markíza, súťažiaca sa opila a poriadne vyvádzala.

Ak patríš k milovníčkam reality šou, určite vieš, že na našom území momentálne prebieha 15. pokračovanie Farmy. K najmladším z účastníkov patrí aj Azra, ktorú si mohla zahliadnuť aj v Bez Servítky.

V šou Farma nechýba ani tento rok láska

To, že Azra má k alkoholu blízko, prezradilo aj zoznámenie s jej láskou na statku. Azra sa totižto opitá začala obchytkávať a bozkávať s Denisom. Na tom by možno nebolo nič zvláštne, keby mladú krásku nečakal doma jej priateľ, ktorý, samozrejme, všetko videl. Ten Azru po prevalení jej nového romániku opustil.

Azra a Denis vyzerajú spolu na Farme naozaj šťastne a stihli si už dokonca vymeniť aj spoločné prstene. Tie im vyrobila ich súperka Mirka. Dvojica však podľa vlastných slov pár netvorí a ide len o známosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Dostala opitá Azra žiadanú pozornosť ostatných?

Práve mladá súťažiaca však teraz na statku vytvorila poriadnu drámu. Ako informuje TV Markíza, Azra sa počas pobytu opäť opila a tentoraz dokonca zaspala na stole. Práve Denis sa ju snažil preniesť do sluhovne, kde sa išla vyspať. Počas toho mal na svoju lásku poriadne nervy a nechápal, prečo pije, keď sa potom nevie ovládať.

Chcela tu pozornosť, o nič iné tam nešlo, len o to, aby sme jej opitej venovali pozornosť. My sme to odmietali, tak nás poslala do r*ti. Potom sme poslali do r*ti my ju, tak sa urazila, tresla dverami a išla spať inde,“ prezradil Denis.

Ako priznali na druhý deň aj ďalší farmári a nakoniec aj samotná Azra, naozaj potrebuje neustálu pozornosť a keď ju nemá, tak začne vyvádzať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News