Mirgová, Aless, Čepo
Instagram/vlastocepo/fightnightchallenge

Fight Night Challenge je udalosť, na ktorej sa predstavujú profesionálni bojovníci, ale takisto i speváci alebo iné známe osobnosti. Zápasy celebritných dvojíc si na internete vyslúžili obrovské množstvo hejtu. Známy zápasník posiela aj prostredníctvom Instagramu všetkým týmto ľudom jasný odkaz.

Tento rok sa konalo už tretie pokračovanie turnaja bojových športov s názvom Fight Night Challenge.

Ľudia nevedia rozdýchať celebritné zápasy vo Fight Night Challenge

Počas vianočného obdobia sa v klietke predstavili známi bojovníci, ale takisto sa konali zápasy celebritných dvojíc. A práve zápasy speváčok Dominiky Mirgovej a Aless Capparelli a takisto bývalých farmárov Kristiána Mesíčka a Šimona Koleňa zožali snáď najväčšiu pozornosť divákov. No z negatívneho hľadiska.

Pod instagramovým príspevkom sa na dievčatá objavilo veľké množstvo hejterských komentárov. „Grc, nevedia, ako zarobiť už ?“ znel jeden z nich. „Dve sliepočky v kuríne, preboha, toto je doba,“ pridal sa ďalší. „Že vám to nie je trápne baby, takéto opičky zapredané zo seba robiť,“ a ďalší.

Toto je len zlomok negatívnych komentárov, ktoré sa pred zápasom objavovali na internete. Ako sme už písali Dominika Mirgová sa k tomuto hejtu aj vyjadrila.

Inak tomu nebolo ani v prípade zápasu bývalých farmárov. „Hanba celému športu,“ podobných komentárov sa pod príspevkom po ohlásení zápasu objavilo skutočne veľa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News