Farma 14

Dá sa povedať, že reality šou Farma 14 je v plnom prúde. Súťažiaci už majú za sebou takmer tretí týždeň a zo dňa na deň to je na statku napínavejšie. Aj nasledujúca časť ťa nepochybne šokuje. A predčasne ju môžeš vidieť na predplatiteľskej platforme Voyo

Iba pred niekoľkými dňami nás poriadne šokoval nečakaný odchod jedného zo súťažiacich. Baron bol totiž agresívny voči spoluhráčom, dokonca od hnevu zničil niekoľko kamier, a preto musel predčasne a bez slova odísť. A statok musí opustiť ďalší člen, ktorý sa tam aj napriek nepriazni držal zubami-nechtami. Okrem toho sa dnes dočkáme aj voľby druhého duelanta a to meno veru nikto nečakal.

Farma Baron a Natália
zdroj: Instagram/farma.markiza

Farmu musí opustiť ďalší člen

Ani Farma 14 sa, samozrejme, nezaobíde bez intríg a taktizovania. Ak dianie na statku sleduješ, určite si postrehla, že väčšine súťažiacim nesadla Evička, ktorá si so sebou priviedla psíka Dybuka. Ten už zaútočil na viacerých farmárov, ktorí ju aj kvôli tomu chceli vyštvať. Teraz sa im to ale zrejme podarilo.

Evke počas voľby druhého duelanta praskli nervy, pretože Šimon sa Alici zveril, že: „Dnes všetci pomáhali, okrem Evičky.“ Len čo túto vetu vyslovil, 49-ročná biologička prudko hodila pohár smerom k nemu a Giuliane. A to všetkých nadmieru šokovalo, pretože to by od nej nikto nečakal.

Farma Eva
zdroj: Instagram/farma.markiza

Pohár z hrubého skla Šimona našťastie netrafil, no od nepekného zranenia ho delili milimetre. Eva ale tentokrát naozaj bola bez viny a toto si nezaslúžila, keďže naozaj celý deň varila.

Voľba duelanta ti vyrazí dych

Keďže Baron musel zo statku odísť, prvou duelantkou sa automaticky stala fitnesska Natália. Všetci napäto diskutovali o tom, koho si zvolí za druhého duelanta. Niektorí o tom boli dokonca presvedčení, no 41-ročná blondína všetkých šokovala. Zvolila si Viki, čo naozaj nikto nečakal. A určite ani ty, však?

Farma 14
zdroj: Instagram/farma.markiza

Musíš uznať, že Farma 14 neustále prekvapuje a možno môžeme hovoriť aj o najvýraznejšej sérii zo všetkých. Napätie a nervozita by sa tam dali krájať a my si za televíznymi obrazovkami ohryzujeme nechty a iba čakáme na to, čo sa tam zase udeje a kto čo vyvedie, no nie?

Zdroj: Voyo

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News